Skocz do zawartości

Czego nie lubimy w modelarstwie?


Wenar

Rekomendowane odpowiedzi

ale teraz gdy np rozrabiam zywice 30 sek, smaruję trzymam i czekam 5min az wyschnie a potem godzinę myję ręce..

Nie żebym był wrogo nastawiony, ale co za problem założyć lateksowe rękawiczki? Albo jeżeli nie lubisz to bardzo gruba warstwa tłustego kremu ochronnego na dłonie? Chyba sobie życie utrudniacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był wrogo nastawiony, ale co za problem założyć lateksowe rękawiczki? Albo jeżeli nie lubisz to bardzo gruba warstwa tłustego kremu ochronnego na dłonie? Chyba sobie życie utrudniacie :D

a przyznam się ze nie lubę pracy w rękawiczkach jakoś nie czuje w tedy co robię.. jakbym to nie ja robił..

a po za tym nawet o tym nie pomyślałem..  :rolleyes:

nie lubię.. mówię sobie przy pracy nad modelem..

"no to tu wypadało by to wzmocnić ale to bez sensu bo bedzie trzeba dodwać na dziobie gramów. przeżyje.."

po pierwszym nawet nie krecie a mocniejszym uziemieniu - "ok jednak mogłem to wzmocnić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast przeżyje wszystko, np. robienie kadłuba od nowa, bo coś poszło niezgodnie z planem czy to oklejanie na nowo skrzydła, ale nie przetrawie tego, gdy wystartuję modelem... przelecę jakieś 50m... i nagle okazuje się, że nie mam z nim żadnej łączności... Mam jakieś szczęście do tego, rozbiłem się przez to już 4 razy (za każdym razem na innym radiu i dwa razy tym samym modelem!!!) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprawdziłeś trzy nadajniki i zawsze powodem kreta był brak linku to jedyną odpowiedzią są problemy z zasilaniem (akumulator, przewody, konektory).

A kto powiedział, że na jednym modelu? Zawsze był inny, trzy razy motoszybowce i raz spalina. Kolega rozbił jeszcze dwa inne swoje modele na Turnigy przez brak łączności, ale zainwestował w porządny sprzęt, tak jak i ja, i problemy zniknęły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.