Skocz do zawartości

FUTABA - FF-6 (T6EXP) 2,4 GHZ 6/7/0


kosiarzp

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanwaiam sie nad zakupem nowej aparaturki i ostatnio wycziłem aparaturke z synteza FUTABY proszę o oponie użytkowników oraz o dobre rady czy opłaca sie ją kupicczy nie ?

 

sprawa dotyczy aparatury FUTABA - FF-6 (T6EXP) 2,4 GHZ 6/7/0 proszę o pomoc w wyborze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odświeżę temat, bo też się interesuję Futabą FF-6. Z tego co widzę, to w sklepach brak towaru. Czy ten zakup się jeszcze opłaca, skoro można kupić ją tylko na zamówienie?

Może jest już przestarzała? I pytanie do autora tematu, czy zakupiłeś tą aparaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta Futabe. Bardzo dobre radio tylko trzeba pamietac ze:

 

1. drogie odbiorniki - 100$ sztuka

2. brak timera

3. bateria nadajnika slabo trzyma, - 600mah bodajze wiec warto wymienic na cos wiekszego.

 

Po za tym bylem bardzo zadowolony. Szybko mi jednak kanalow braklo i zmienilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600mah jest. Chyba ze sa jakies sklepy ktore nie daja aku i ladowarki?

Aku starcza na godzinke, moze troche wiecej, zdecydowanie za malo.

System fasst mimo ceny jest najlepszym na rynku z tego co mi wiadomo wiec o zasieg martwic sie nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma aku i ladowarki :D

p.s

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=137_268&products_id=2613

 

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=175&products_id=5337

 

 

mam taki pakiecik i ladowarke,

jak ladujesz nie musisz wyciagac akumulatora bo masz gniazdo w aparaturze gdzie mozna podlaczyc ta lawowarke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.