Skocz do zawartości

Kolejny heli T-rex 450 Full Alu


kamil_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po belcie firmy E-sky Ciągnie mnie non-stop do heli. Postanowiłem nie tuningować dalej Belta tylko zakupić jakiegoś t-rexa 450. I tak tez sie stało Kolega miał za pare groszy do sprzedania t-rexa 450XL w full alu to wziąłem. W komplecie miałem łopaty węglowe i plastikowe.

Planowane wyposażenie;

Zyro- Futuba GY 401 (zbieram kasę)

Odbiornik R16 SCAN

Serwa tarczy- tower pro 9g

NA ogon tez prawdopodobnie TP 9g chyba ze zostanie kaski na jakies hs 65

Regiel (jeszcze nie wiem jaki) 40A

Akusy 3s1p ok. 2500mah 20C

Planowany oblot może maj a już na 90% czerwiec

Fotki;

dsc00034nm5.jpg

 

dsc00035ml2.jpg

 

dsc00037hy4.jpg

 

Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Bardzooo ładny. Ja planuje zakup 450S w wersji z ESC + motor. Miałem Kinga II i mialem z nim kłopot.Jednak wszedzie radzą brac Rexia. Czytalem o tych wszystkich wersjach 450 i podobno X miala jakis feler ,ktory zostal poprawiony wlasnie w XL.Natomiast XL ma starszy typ ramy w stosunku do wersji S.Ale widze ze Twoja XL'ka jest na maksa ztuningowana wiec powinna smigac jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica niewielka.Złożyłem właśnie 450 xl i stwierdzam że to straszna kupa.Plastik tandetny,pękające wpół snapy.Powiem szczerze że Walkera ma lepszy plastik.Konfiguracja stabilizatorów:pionowy węgiel,poziomy gruby plastik jak w E-sky :shock: .Osobiście mam Emaxa(kopia t-rex) ale wykonanie o niebo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.