Skocz do zawartości

Jak działa kill switch?


bart07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro kill switch to silnik benzynowy, skoro benzynowy to większy model.

To wydaje mi się , że latanie na radiu co ma 4 kanały to jakiś absurd?

Czy tylko mi się tak wydaje ???

Zależy od modelu.

Ten co pierwszy poleciał ponad 110 lat temu miał dokładnie 4ry kanały ... co prawda sznurkowe głównie a nie radiowe ale co tam .. kanał to kanał ...

No może 5ty był jako kill switch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, teraz kanałów można wstawić ile się chce. Akurat u mnie odbiorników 4ch mam kilka, a 8ch zamontowany w szybowcu - gdzie się nie nudzi. 

 

Jak widać, rozdzielenie kanału będzie już w nadajniku. Dla operatora niezauważalne. Ponieważ jak napisaliście, KS w benzynie jest ostatnią deską ratunku, więc to, że podczas jego działania na gaźnik zadziała jakaś większa siła (dodatkowa sprężyna) więc cała idea zostanie wprowadzona w czyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów mam pytanie odnośnie tego kill switch a czy przy utracie zasięgu rozlaczy zapłon dodam że w mojej apce dodatkowy kanał nie posiada fail Safe tylko cztery na drążkach .podlanczajac serwo pod ten włącznik po utracie zasięgu pozostaje w pozycji w jakiej był włączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.