Skocz do zawartości

Supermarine Spitfire MKIIB


RobUK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu ....
Trochę może z rozpędu a może poprostu znacznie przeceniłem wtedy swoje umiejętności,
kupiłem Parkzone Spitfire MKII B.
Dlaczego akurat taki ?? Dobre pytanie, odpowiedz jest bardzo prosta od dziecka uwielbiałem ten samolot, nie wiem tylko dlaczego. Prawdopodobnie za kształty icon_e_smile.gif
Kupiłem i oczywiście niemalże od razu chciałem zobaczyć jak ów fantastyczny samolot poradzi sobie w powietrzu, nie wziąłem jednak pod uwagę wielu czynników w tym mojego kompletnego braku doświadczenia (chociaż nie, doświadczenie miałem ... w robieniu samolotów z kartek papieru i puszczaniu).
Po pierwszych próbach katastrofalnych w skutkach zaniechałem dalszych z obawy przed totalnym unicestwieniem modelu ... i to była chyba najlepsza decyzja jaką wtedy podjąłem:)
W międzyczasie dzięki RC Club (i nie tylko) dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy. Zbudowałem samolot treningowy na którym nauczyłem się wszystkiego od podstaw by w końcu ...

Parkzone Spitfire MKIIB
Wingspan: 39.5 in (1000mm)
Length: 33.5 in (850mm)
Flying Weight: 26 oz (740 g)
Motor Size: 480 Power with gear reduction
Servos: 3-wire, 12AWG
Prop Size: 10x8
Scale: Warbird
Gear Ratio: 3;1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.