Jump to content

Witam.


Recommended Posts

Witam całą Brać modelarską na tym forum prezentującą swoje fascynacje, wątpliwości. Jak widać z rocznika powinienem należeć do tych zaawansowanych w budowie modeli, ale wieeeloletnia przerwa zrobiła swoje. Nowe technologie, materiały itp. Trzeba się uczyć od początku i dzięki forum (i nie tylko) to robię. Akces do PFM zgłosiłem już jakiś czas temu, a skłoniło mnie (po przeglądzie wielu innych i to nie pobieżnym) brak reklam i sposób traktowania modelarstwa.

Zaczynałem w szkole podstawowej od Jaskółki, Bociana, styropianowej Czajki z napędem gumowym, aż do modeli na uwięzi. Jeszcze pamiętam emocje przy docieraniu silnika i pierwszym locie (kraksa oczywista, ale nie zraziło to do dalszych próB).

Odnowiłem "śluby modelarskie" dzięki koledze Piotrowi (po zmianie pracy okazało się, że kolega to modelarz) i stało się wirus modelarski zaatakował z całą złośliwością. Z czego się cieszę! Serdeczne dzięki dla kolegi z Tczewa Fredzia za pomoc w powrocie do pasji.

Jednak wolę dłubać przy modelach niż pisać i to o sobie. Jeśli ktoś wytrwał do tego miejsca to dziękuję i do spotkań na forum.

Pozdrawiam Ryszard vel Yerycho.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.