Skocz do zawartości

Moution


laminat

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio w wimarexie znalazłem ciekawy model Moution cena jest kuszaca. nie znalałem zadnych wzmianek zeby mu sie skrzydła złozyły i mam pytanie jak wam sie wydaje czy mozna nim startowac z holu gumowego??(nie zamierzam robic z niego elektro szybowca tylko szybowca) czy nie poskładam mu skrzydeł?? zamierzam oczywiscie wymienic mu napedy lotek i sterow i wstawic serva es-08 albo TP90 ale to sie jeszcze zobaczy ale generalnie pytanie czy hol gumowy skrzydeł mu nie złozy a moze ktos ma taki model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co prawda osobiście niemam tego modelu, ale koledzy w klubie mają takie dwa. Główne spostrzeżenia to, przede wszystkim fatalna jakość laminatu na kadłubie (strasznie kruchy - trzeba wzmocnić poprzez dolaminowanie od wewnątrz część kabinową i podskrzydłową). Co do profilu, w danych jest RG 15 mod., ale przyglądając się dokładnie to ten profil chyba nawet koło tego modyfikowanego nie leżał ;D . Co do właściwości lotnych to koledzy muszą się wypowiedzieć, którzy latali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.