Skocz do zawartości

Toto1 klaska...


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedł czas aby sie wpisać.

Latałem sobie dziś szybowcem Toto1, oprócz tego że był piękny dzień i aku naładowane to chciałem tez wypróbować nowy hol:P

No to rozłożyłem wszystko no i odbył sie pierwszy lot no coś pięknego:P A muszę dodać że to był pierwszy raz w powietrzu tak wysoko :D no i sobie odbyłem tak 2 loty wszystko pięknie.

Gdy 3 razem wypuszczałem model to na kilku metrach nad ziemią skrzydełka zaklaskały :( Myślałem ze sie popłacze ;( pierwszy model i za 5 lotem kraksa :( . Sprzęt nie ucierpiał skrzydło chyba da się naprawić (tyko ono ucierpiało). Fotek nie mam później dam skrzydełka na warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie dziwie sie że jest taki efekt...

nowa guma ma bardzo dużą sprężystość, jest na prawdę dynamiczna, w Toto masz tylko cienki sosnowy dźwigar, to rzeczywiście w tym połączeniu nie mogło wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.