Skocz do zawartości

Wilga 2000 model w HobbyKing


RobUK

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, ta przypomina starą Wilgę. Ale Wilga 2000 zdecydowanie ładniejsza pomimo wszystkich wad jakie zdążyliście wymienić ;)

A propo's hali :):) no to faktycznie trochę kubików musiała by mieć, chociaż powiem wam, że mam taką jedną pod ręką. Moja firma posiada taki "magazynek" ze 30m szeroki, 50m długi i ze 4 piętra wysoki :):) :)

Dał bym radę ;)

Latam tam czasem Helikopterem między regałami bo do latania na dworze Double Horse się kompletnie nie nadaje chyba, że jest całkowicie bezwietrznie i w dodatku bardzo powoli, taki marny to Helikopter:)

bardzo ładna ta druga wilga, za 3 tygodnie +/- pare dni bedzie moja  a co..

 

a co do tych klap to latam na klapach cały czas włączonych w Yaku 12. mam za małą łąkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, wiem że to balon. Chodziło mi raczej o fakt, że jak się człowiek uprze .... to i w hali polata nawet jeśli to balon :):) :)

Nie wchodźmy w szczegóły i nie drążmy tematu bo nie ma takiej potrzeby, zaznaczyłem tylko, że WILGA - Polski produkt - i że jakiś Hongbby kingkong to robi, dlaczego nie polacy ?

I że całkiem fajnie/ładnie na obrazku wygląda a wy od razu się uczepiliście :)

Sylwetkę na pierwszy rzut oka ma świetną, nie musi się wszystkim podobać.

Ale skoro ludzie mają i latają ... to ich sprawa.  A może wy poprostu ZAZDROŚCICIE ????????????? :):) :):lol:

Bo droga, ładna i do tego bardzo krucha i nie stać was żeby takie kruche ciasteczko "wafelek" kupić :):) :):) CO ?????

Przyznajcie się, szybciutko :):) :)

Dawid sobie zamówił i będzie latał. Zobaczycie, że pokaże Nam wszystkim jak bardzo się myliliśmy i jak bardzo  nie doceniliśmy fantastycznego produktu Wilga 2000, a propo's dlaczego 2000, wie ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nadmuchany (pewno helem) balon z napedem, co trzeba oddac to makietowosc lotu

I tu się zgadzam z kolegą, przepięknie wygląda w locie.

Jak zobaczyłem ten filmik po raz pierwszy (ze dwa lata temu) to mi szczęka zadzwoniła o podłogę, a może to był tylko ząb ale mniejsza o to. W każdym razie, gabaryty i zachowanie w locie poprostu mnie powaliło. Lot, zakręcanie, lądowanie to poprostu pierwsza klasa nawet jeśli to balon.

O ile pamiętam to waga tego była także zdumiewająco niska. 200g ? Tyle to waży byle halówka (no może około) a tu taki gigant.

 

No ale odbiegliśmy trochę od tematu.

Wróćmy więc do WIlgi.

Mogę się nawet założyć, że w takim hangarze spokojnie polatał bym z moimi bardzo średnimi umiejętnościami nawet taką Wilgą.

Mam Sukhoi 29 EPP który waży a ze 300/350g a może nawet nieco więcej nawet ze 450g po moich udoskonaleniach (taka upasiona halówka) i latam nim na znacznie mniejszej powierzchni niż "magazynek" o którym pisałem. Ta WIlga natomiast w/g HK waży zależnie od wyposażenia około 550g.

 

Często wychodzę polatać koło domu gdzie nie mam nawet chyba tyle przestrzeni. Co prawda w górę nie mam limitu ale co mi tam góra ja muszę się zmieścić w szerokości i długości co by komuś do chaty nie wlecieć :):)

Jakiś chętny do zakładu ??

Stawiam Wilgę jak sobie nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjżeć się można i widać napisy po rosyjsku..

tylko nie pamiętam na której czy na białej czy czerwonej

Po rosyjsku ?????

Na tej białej to raczej niewiele widać, może na tej czerwonej, z racji koloru :):) :)

Wilga to o ile wiem rodowita Polka. Cóż więc RUSki mają do niej ??

Chyba, że robiona była na rynek rosyjski a że rosjanie polskiego "niet" ... zażyczyli sobie napisy po ichnemu :)

Ale ta z "Na Polskim niebie" nijak się niema do tej :) przynajmniej z tego co widziałem i nie mam na myśli właściwości lotnych tylko wygląd.

Jak "Na Polskim niebie" zaczną robić samoloty z EPO na wtryskarkach czy jak się tam te machiny nazywają ... to będzie OK.

Póki co, chinole mają przewagę jakościową wykonawstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynaj mniej ta ma jakieś lepsze podwozie.. :) dla mnie to ma znaczenie bo zazwyczaj dość twardo ląduję, kwestia wprawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kilogramów plus osprzęt :)

Czy może podali już z uśrednioną wagę całości ?? (chyba nie)

Więc dolicz sobie co nieco :)

Silnik, zbiornik paliwa, baterię, serwa i co tam jeszcze potrzeba to z pewnością będzie .... ze 6 kilogramów ;)

Ale to już abstrakcja, do tego musisz jeszcze mieć gdzie latać :)

No i nauczyć się lądować "nie twardo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.