Skocz do zawartości

Serwo SANWA SDX 102


Krzysiek67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Koledzy proszę o pomoc, kupiłem serwa SANWA SDX 102, takie http://www.modele.sklep.pl/pl/Katalog/WYPOSAZENIE-RC/Serwa/Serwa-cyfrowe/SANWA-SERWO-SDX-102.html

Napięcie zasilania podane w specyfikacji wynosi 4,8V. Patrzyłem na specyfikację innych serw Sanwy i prawie wszystkie mają podane napięcie zasilania 4,8V, Mój BEC daje 5,77v, czy podłączając do takiego napięcia nie spalę serwa? Czy może SANWA podaje dane serw tylko dla napięcia 4,8V?

Jeżeli ktoś z Was używa takich, to bardzo proszę o pomoc jak również opinię o nich, bo nie chciałbym przez przypadek spalić serw.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam różne serwa Sanwy, tego SDX 102 nie znam, ale nie spotkałem się z ich serwem nie obsługującym 6V.

Mój po sąsiedzku RIKU nie ma [widzę na ekranie] tych serw, ale wszystkie jakie mają i mieli 6V obsługiwały.

W sklepie Modele rzeczywiście nie podają, ale zadzwoń i zapytaj na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.