Skocz do zawartości

Condor-electric-FLYFLY HOBBY


Pitstrel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów modelarzy. Postanowiłem  zakupić model szybowca Condor FLYFLY HOBBY (3m rozpiętości waga 2kg) i chcę go zelektryfikować. Z uwagi na koszty chcę się dowiedzieć czy silnik REDOX 1200/1100 -  1200gr ciągu na śmigle 10x5 da rade wynieść ten model ( slinik oraz regulator 30 A posiadam ,a śmigło i pakiet bedę kupował). A może zastosować inne śmigło,  jaki pakiet polecacie? Mam jeszcze jedno pytanie  wg opisu model wymaga 5 mini serw - jakie polecacie (z niższej półki cenowej). z góry dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów modelarzy. Postanowiłem  zakupić model szybowca Condor FLYFLY HOBBY (3m rozpiętości waga 2kg) i chcę go zelektryfikować. Z uwagi na koszty chcę się dowiedzieć czy silnik REDOX 1200/1100 -  1200gr ciągu na śmigle 10x5 da rade wynieść ten model ( slinik oraz regulator 30 A posiadam ,a śmigło i pakiet bedę kupował). A może zastosować inne śmigło,  jaki pakiet polecacie? Mam jeszcze jedno pytanie  wg opisu model wymaga 5 mini serw - jakie polecacie (z niższej półki cenowej). z góry dziękuję za porady.

Hej waga do lotu w wersji elektro wyniesie ok 2700g +- 100g wiec silnik będzie za słaby proponowałbym jakąś 35 od 700W  wzwyż np http://abc-rc.pl/p/136/3864/silnik-ipower-ibm2826-6-790kv-152g-717w-max-39-5a-od-500w-do-1000w-silniki-elektryczne.html , serw używałem tower pro mg-90 lotki, klapy , wysokość HITEC HS -81 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.