Jump to content

Czas najwyższy się przedstawić


Recommended Posts

Witam.

Mam na imię Damian mam 21lat i jestem z Biłgoraja. Na internecie można spotkać mnie pod ksywką "oki188" lub "OSA". Modelarstwem zacząłem interesować się od jakiegoś roku. Długo zwlekałem bo nie wiedziałem za co się wziąć czy za samoloty czy za helikoptery, ale wybór spadł na to drugie i według mnie był bardzo trafny :)

Razem z młodszym bratem postanowiliśmy zakupić nasz wspólny helikopter był to "Dragonfly 2005" Model dwu kanałowego helika którym chętnie lataliśmy razem na niedalekiej dużej łące. Niestety modelarstwo to nie przypadło do gustu bratu który szybko jednak zrezygnował z tej dziedziny a ja postanowiłem dalej się kształcić. Po zobaczeniu ofert w internecie wybór spadł na "Walkera 04" znanego jako DF4. Celowo wybrałem ten model z uwagi na cenę oraz dostępność niedrogich części zapasowych.

Wszystkie modele dotychczasowe powędrowały na allegro i zakupiłem w końcu Walkere 60 a potem tuning na Walkere 60B (prawie bo ogon został plastik ale przyjmijmy że B)

A o to moja aktualna fotka floty powietrznej.

 

ja1.jpg

 

Link do jednego z moich lotów filmik stary ale jary

 

Moje loty

 

Cóż mogę o sobie więcej powiedzieć na ogół zajmuje się elektroniką naprawami sprzętu komputerowego, CB-Radia i inne.. W przyszłości planuję zakup większego helika (może jakąś spalinke) ale to może za parę lat jak dojdę do wprawy.

Ostatnio zacząłem kształcić się z pomocą innych w samolotach i stąd zbudowałem kombata którego w 1-szym locie rozbiłem gdyż nie umiałem latać samolotami a wydawało sie mi że to jak heli hehe.

Po miesiącu zbudowałem samolocik Mini Prymus E mktóry idealnie spisuje się jako trenerek

więc sadzę że niedługo odbuduję spalinowego kombata i zacznę nim latac.

 

Pozdrawiam wszystkich pilotów i życzę szczęśliwych lotów na swoich maszynkach.

Link to comment
Share on other sites

No z niektórymi osobami sie znam mnie tez zaczęły interesować samoloty więc zapisałem się na to forum z myślą o pomocy a przy okazji zawsze można pomóc komuś w heli :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.