Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów Modelarzy,

 

 

Choć w metryce mam wpisane imię ''Łukasz'', rodzice i znajomi wołają na mnie Igor.

Pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego, ale od dwóch lat mieszkam w Stavanger w Norwegii.

Od dziecka marzyłem o lataniu... W dzieciństwie żaden przelatujący samolot na niebie nie był mi obojętny.

Stąd moje zainteresowanie modelarstwem. 

Zaczynałem od modeli plastikowych, ostatni plastik jaki pozostał mi w pamięci to B-52. Następnie sklejałem  modela kartonowe. tj. Mały Modelarz oraz  GPM modele kartonowe.

Moją największą dumą był B-24 Liberator w skali 1:33 ze stajni GPM, ale to było ponad 15 lat temu.

 

Od dawna przeglądam rozmaite fora modelarskie w poszukiwaniu kolejnego modelu/ celu, tym razem z balsy.

 

Aha, dla tych którzy pomyśą, że "nie latam''.

Zrealizowałm jedno ze swoich wielkichh marzeń - lot w helikopterze.

W ciągu roku latam kilka razy, jako pasażer w Sikorsky S-92, na platformy wiertnicze.

 

Dołączyłem tutaj, ponieważ chce rozwijać swoją pasję , uczyć się od Was a w przyszłości dzielić z Wami.

 

p.s.

ostatni zbudowany  model samolotu to zestaw  LEGO Creator 31011 Avation Adventures, trzy letnia córcia mi pomagała:)

 

Pozdrawiam

Igor

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.