Kaper Posted March 19, 2008 Posted March 19, 2008 Doprecyzuj może do którego - mają różne średnice wałów - i siłą rzeczy także różne łożyska. Ja korzystałem z firmy Prema http://www.prema.com.pl/ bardzo duży wybór, ale trzeba znać wymiary. Za to płacisz jak za łożysko a nie za "łożysko modelarskie" czyli takie samo ale z opakowaniem firmy modelarskiej. Pozdrawiam, Kaper
pablos Posted March 19, 2008 Author Posted March 19, 2008 silnik to axi 2808/24 gold może ktoś zna wymiary łożysk które tam wchodzą bo silnik jest caly czas w użyciu. Łożyska już trocze piszczą wiec napewno w najbliższym czasie będę je mósiał wymienic .Kaper dzięki za namiar ale ta firma nie ma siedziby w Krakowie ale coś napewno znajdę
Kaper Posted March 21, 2008 Posted March 21, 2008 Skoro tak, to już znamy już jeden wymiar - średnicę wewn - 4mm zewnętrzna jest chyba w tych silnikach 10 mm - zewnętrze łożysko widać, trzeba tylko zmierzyć. pozostaje otwarte pytanie o grubość typowa pewnie by była 3 lub 4 mm ale czy takie zastosowali ??? Pozdrawiam, Kaper
pablos Posted March 21, 2008 Author Posted March 21, 2008 no cóż przyjdzie czas trzeba bedzie łożyska wyciągnąc i pochodzic po sklepach
Kaper Posted March 22, 2008 Posted March 22, 2008 Wał jest mocowany w tym silniku na pierścień osadczy - może jeszcze póki chodzi nie wyciągać łożysk, a tylko wysunąć wał (i zewnętrzny dzwon) i "podejrzeć"? Pozdrawiam, Kaper
pablos Posted March 22, 2008 Author Posted March 22, 2008 no właśnie i tu następny problem dzwon jest blokowany na wale dwoma śrubkami imbusowymi których za cholerę nie moge odkręcic obawiam sie że bez rozwiercania się nie obędzie
Kaper Posted March 22, 2008 Posted March 22, 2008 A czy po zdjeciu pierscienia nie zejdzie wal razem z dzwonem ?
leszek-bart Posted March 24, 2008 Posted March 24, 2008 Nie ma potrzeby odkręcania śrub do wymiany łożysk . Wystarczy zdjąć zawleczę i ściągnąć stator z wału . I mamy dostęp do łożysk . Rozwiercanie może się nie udać , bo imbusy są naprawdę twarde i wiertła padają . Przed odkręcaniem trzeba je podgrzać i wtedy odkręcają się bez problemu . Pewnie zostały zabezpieczone Lociete .
Kaper Posted March 24, 2008 Posted March 24, 2008 Dzięki za potwierdzenie, Czyli dokładnie tak jak pisałem wyżej - zdjąć pierścień, i wyjąć wał razem z rotorem (wirującą obudową). Zostanie nam stator z łożyskami. Pozdrawiam, Kaper
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.