Skocz do zawartości

Serwa nie wracają do neutrum .


Elkojote
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny objaw serwa Tower pro sg 90 nowe wyciągnięte z worka , odbiornik ar 6100e aparatura Spektrum dx6i . Po podpięciu zasilania niby się ustawiły jak dla mnie oba na środku ale jedno i drugie wydaje dźwięk . Jak pstryknę trymerem dwa razy w dól a drugim w bok cisza , poruszę drążkami już się nie ustawia znowu minimalny ruch drążkami muszę zrobić lub trymerami i cisza i tak w koło. Aparaturę kupiłem używaną teraz pierwszy raz podpięta po zakupie . Miał by ktoś może jakąś rade na to ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hmm a nie powiedział bym mam takie 4 szt i spoko tylko że sprawdzałem na dx7s mojej a tu dx6i zakupiony dla brata myślałem że może trzeba skalibrować aparaturę ale to ponoć skomplikowany zabieg i gość opisując metodę na koniec pisze na własną odpowiedzialność wiec nie będę robił ale skoro mówisz że tak mają to może mają :(    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem  z MG90S .. ciągle warczało, jak się pstryknęło drążkiem to czasem przestawało. Objaw taki jakby było naprężenie na popychaczu, ale nie ustawał po zdjęciu orczyka. W pewnym momencie serwo zaczęło działać tylko od min do max. Z max już nie wracało do minimum ... trzeba było przepchnąć manualnie ;) Doszedłem do wniosku, że go już nie użyję bo nie do końca pewne. Rozkręciłem i szok .. Jeden s tranzystorów SMD rozerwany na strzępy i spore podtopienie w obudowie. Serwo było nowe, prosto z paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.