Skocz do zawartości

POLICE /lubstów/ dolna półka


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem miły jest.

Znów Toxic pływał?

W sentencji miałem by wszystko dobrze przed lotami sprawdzić..toxik nigdy nie pływał . Na Rusku nie ma takiej adrenaliny ...kupa złomu...śmietnik  FEE...teraz porosla trawa wszystko przykryla... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Przeszłem w piątek w asyście Jana swój chrzest zboczowy - może nie całkiem prawdziwy bo podpierając się czasem silnikiem, ale i tak było super ;)

Głowę mi co prawda trochę urywało (brak obycia z dłuższym przebywaniem na wietrze), ale latanie b. fajne...

Latały modele Tigra i Odyssey z Arthobby oraz Tom od Blejzyka i wszystkie trzy bardzo przyjemnie.

Spróbowałem też małego, laminatowego DLG z HK, ale że był już wcześniej "troszkę" sfatygowany to przy którymś z rzutów skrzydło mu się złożyło ;(

 

Wielkie dzięki za towarzystwo i wskazówki - motywuje mnie to do poszukania jakiejś miejscówki bliżej moich okolic - może ktoś zna jakieś fajne zbocza niedaleko od Sierpca ?? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latasz b.dobrze  i  odwagi Ci nie brakowało  by  modele  walić  w  kierunku  wody    takie  to   niby zbocza  -  dziury  u mnie - najwazniejsze  by bezpiecznie  i była  wysmienita  zabawa..  reszta  przyjdzie  po treningach  sama - przyjeżdzaj   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za towarzystwo i wskazówki - motywuje mnie to do poszukania jakiejś miejscówki bliżej moich okolic - może ktoś zna jakieś fajne zbocza niedaleko od Sierpca ?? 

 

Będziemy wdzięczni jak pozwiedzasz wały wiślane i zdasz relacje ze znalezisk. Jeśli będą ;) Np Od Rokic do Wlocławka, ale i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.