Skocz do zawartości

Kombinacje sprzedawcy na Allegro, czy mi się tylko wydaje


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu uprzedzam, że temat brzmi groźnie, a chodzi mi tylko o doświadczenia użytkowników - tak, żeby sobie wyrobić opinię.

Niedawno była licytacja nadajnika od drobnej kwoty, bez ceny minimalnej.
5-ciu chętnych + ja czatujący aby zalicytować na koniec.
I jak już chciałem zalicytować 10-10-2014, to tuż przed końcem licytacji sprzęt się zepsuł (odwołane przez sprzedającego - nie ma ofert kupna, choć jest 5 ofert) - http://allegro.pl/graupner-remote-control-mc-16-i4666815943.html

Dzień/dwa  i teraz  nadajnik jest znów sprawny 12-10-2014  http://allegro.pl/graupner-remote-control-mc-16-i4694137194.html

Moim zdaniem sprzedający leci w kulki wykorzystując luki w regulaminie Allegro.
Mnie to wkurzyło, ale może to nie nowość - niespecjalnie się na tym znam.
Co Wy na to ?
Interesuje mnie powszechność takiego procederu: zdarza się (rozumiem), czy to jakiś powszechny chwyt na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużą cenę wywoławczą się płaci, za ustawienie ceny minimalnej też.

Za to wystawienie aukcji od 10zł kosztuje z 50gr albo i mniej.

Cwaniaczki tak robią, że kończą aukcję jak osiągnięta cena im się nie podoba.

Niefajne to ze strony licytującego. Sam kilka razy się z tym spotkałem.

Raz nawet był to gość z tego forum - napisałem do niego wiadomość, że jak model jest uszkodzony (tak napisał w powodzie odwołania ofert) to chętnie kupię go w niższej cenie. Strasznie oburzony odpisał że przecież model w super stanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.