Skocz do zawartości

depron - jaki ?


Tomek_

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem depron rowkowany ( pianka pod panele, plyta dosc sztywna) jednak jest on strasznie kruchy i malo elastyczny, ma 3mm i jest jasno-zielony

z tego co widzialem to sa jedynie zielone i srebrne,

plyty 6mm sa tez rowkowane :roll: gladkich nie ma

 

w instrukcji do RWD-5 jest opisany IzoFloor z Decory, ale tego nie moge nigdzie znalesc, pytalem w sklepach z panelami, w PSB :roll:

 

juz nie wiem gdzie patrzec, ta plyta sie nie nada za bardzo bo na skrzydla zbyt krucha i sie nie chce wygiac, a na kadlub nie bardzo bo ma rowki i albo nie sklei dobrze albo oplyw bedzie gorszy

 

wiecie moze gdzie mozna by dostac cos takiego w Rzeszowie lub Tarnowie ?

pozdrawiam

Tomek_

 

ps. jaki klej do tego ? UHU to nazwa kleju ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja rowkowana 3 mm kupilem za 1,80 - niestety nie nadaje sie - przynajmniej nie na skrzydla, bo jest zbyt sztywna i krucha

 

slawko - a rowkowana jest moze ? taka jak jest w instrukcji do RWD-5 aby mozna bylo ja zwinac o 180 stopni :)

 

ps. nawet balsa jest drozsza niz normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

niestety jedyne co mi sie udalo dostac to czarny "rowkowany" 3mm (falowana jedna strona) i 6mm ale ... rowkowany - kupowalem w castoramie w rzeszowie na rejtana, o gladkim nie slyszeli :crazy:

 

bede probowal, co zrobic aby jakos to wzmocnic ? jak ciac ? wzdluz czy w poprzek rowkow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.