Skocz do zawartości

Podgrzewacz swiecy zarowej - podłaczenie


Luki800

Rekomendowane odpowiedzi

Bez instrukcji podgrzewacza nic nie zrobisz wiec pytaj twórce modello@poczta.fm

Poza tym dobrze ustawiony silnik nie potrzebuje takich bajerów

 

Napisałem na e-mail - dzięki

Mój silnik SuperTigre 14,7ccm pracuje ok na wolnych obrotach ale gdy zarżę świece z panelu startowego, zdecydowanie lepiej delikatniej i ciszej pracuje, przy teraźniejszych temperaturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszych temperaturach stosuje się cieplejszą świece. Przy zastosowaniu wspomagacza nie będziesz wiedział kiedy ci świeca zacznie padać no i poza tym szkoda wagi. Fakt że niskie masz stabilniejsze ale... w moim asp4ccm wolne obroty mogę policzyć z zegarkiem w ręce a jest tylko dobrze ustawiony...

Tak pryka mój asp4cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja poszła na PW. Mam taki podgrzewacz i nawet  znalazłem instrukcje. Co do zasadności stosowania , każdy ma swoje zdanie . Ja stosuje we wszystkich silnikach , które  ustawione są cylindrem w dół.  Ogólnie zasada jest taka ,że silnik najpierw musi chodzić sam z siebie, a dopiero później dokładamy żarzenie  pokładowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.