Skocz do zawartości

(P) PBY Catalina


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie powiedzialem, ze nie lubie depronu, bo sam mam sporo modeli depronowych. Ale po prostu widac talent Jarka to az mi sie "noz w kieszeni otwiera" i najchetniej pocialbym Twoje cale zapasy depronu.

 

Do balsy marsz!!!!

 

Uwazaj, bo zaczne sie modlic, zeby wyskoczylo Ci jakies uczulenie na depron 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku jak Ty chcesz wykonać model o rozpiętości prawie 2,5m z deoronu...

 

A widziałeś spalinową :!: Cessnę 195 z depronu jaką rzeźbi Wojtek f-150? Rzuć okiem

tutaj Plany rzecz jasna nieco przeskaluję tak do rozpiętości 1,2 - 1,5 m a może więcej :wink: Muszę zebrać jeszcze trochę materiałów, policzyć ew. masę, dobrać silniki i brać się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak już pisałem w innym wątku, składam właśnie zestaw Cataliny HVP. Model ma rozpiętość 1430mm. Ale zanim zacząłem ją składać, zrobiłem z kadłuba formę. Jeżeli byłbyś zainteresowany jej wypożyczeniem to się dogadamy. Warunki do uzgodnienia, płatność w naturze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Niestety propozycja z wypożyczeniem formy już nie aktualna...

 

Sorki, propozycja była ciekawa ale do "uruchomienia" projektu jeszcze daleko :wink: Ciągle jestem na etapie kompletowania materiałow. Myślę, że budowę rozpocznę najwcześniej po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie ma sprawy, "co się odwlecze to nie uciecze..."

Może na "po wakacjach" będą ciekawsze oferty.

W każdym razie jak byś do "Cat'a" o rozpiętosci 1430mm potrzebował wytłoczek (kabinki, pływaki, gondolki itd) daj znać, coś się znajdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.