Skocz do zawartości

Wydzielone z "Szkolenia na drony, świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS i BVLOS"


Artu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego niestety nie jest to nasza produkcja, raczej jakaś podróba naszego rozwiązania.

Zapraszam do naszej firmy, można zobaczyć jak właściwie powinno być to wykonane, każda płyta ma wyfrezowane nasze logo a ja tu tego nie widzę.

 

 

"Kolego" przestań pie...rzyć takie farmazony !!! Zrobiliście totalnego gniota wciskając go na dodatek osobie, która miała średnie pojęcie. Kopter był kompletnie źle przemyślany i wykonany. Poupalały się silniki, później poszedł dym z tego niby "dystrybutora mocy", a Ty idziesz cały czas w zaparte, że wszystko było OK. Teraz na dodatek wypierasz się tej radosnej twórczości, żałosne !!!

Sprawę znam praktycznie od początku bo to OKTO praktycznie od kupna usiłujemy ulotnić (w większości kolega) i cały czas są jakieś problemy. A ten papier z pomiarami T-Motorów, który dotarł od Ciebie to można użyć do wytarcia pewnej części ciała. 

 

Możesz być pewny, że sprawa zostanie nagłośniona na forach i mam nadzieję, że przynajmniej część osób ominie szerokim łukiem Twoją firmę. Takich sprzedawców powinno się tępić. Zajmij się lepiej nauką latania na jakiś piankach bo to chyba masz lepiej opanowane, a składanie takich platform jak to OKTO zostaw tym, którzy mają jakieś pojęcie. Będzie lepiej dla Ciebie i bezpieczniej dla innych bo nikomu taki gniot nie spadnie na głowę.

 

Przepraszam innych za ton tej wypowiedzi ale gość jest normalnie beszczelny i ręce już opadają.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pousuwał posty? Powinny zostać przywrócone celem przestrogi dla niczego nieświadomych ludzi. Super że tak jednogłośnie odcielismy się od tego niedopowiedzialnego zachowania. Być możę kiedyś kiedy im ten multicopter spadnie na łeb będziemy w stanie udowodnić że modelarze odcinają się od tego typu zachowań i potepiają takie inicjatywy wspólnym głosem. Pozdrawiam wszystkich.

// Może ktos zachował kopię tematu lub uda mu się przywrócić z archiwum google. Tak dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się oglądnąć film. Ja wiem, że promocja i reklama są bardzo potrzebne. Ale co niby miał wnościć ten lot i nędzny film ??? Kopter to jakaś telepawka więc skoro "toto" na filmie lata tak beznadziejnie to wciskane klientom pewnie też nie lepiej. Szkoda, że za skrajną głupotę nie zamykają bo może takich ludzi by mniej było !

Niestety trzeba się przyzwyczaić do tego, że koptery stają się wszechobecne, coraz więcej jest "kamerunów" wszelkiej maści widzących jedynie $$$ i pewnie coraz częściej będą fruwać nad naszymi głowami. Ale przynajmniej niech to będzie naprawdę solidny sprzęt, z ryzykiem ograniczonym do minimum i pilotowany przez kompetentne osoby. Obawiam się jednak, że do czasu poważnego wypadku niewiele się w tej kwestii zmieni :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy był u nich na szkoleniu to mu 2 godziny latania zamienili na symulator za tą samą cenę co latanie w realu!!! Po drugie unikają wystawiania rachunków/faktur na szkolenia i towar zakupiony w sklepie. Już nie mówię o odmawianiu reklamacji wadliwego towaru. To jest po prostu bezczelność.

 

Co do twierdzenia, że większość osób jest nie douczona z prawa lotniczego, a samemu dają przykład braku tej wiedzy i zagrażają ludziom powinno zdyskwalifikować ich z listy uprawnionych instruktorów. Jestem ciekaw na jakiej podstawie wydano im uprawnienia INS bo raczej nie za wiedzę i praktykę szkoleniową !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rc-Lipol wypuscił nowego gimbala za cene 5716zł brutto - * Jakość bardzo amatorska , wydrukowany w 3d :) przestrzegam kolejnych klientów !!!

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 2220071914

a tak pięknie faluje s900 z tymże gimbalem ( Nowy sprzęt )




" bo klienta trzeba wydymać raz, tak żeby juz nigdy nie wrócił "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest co najwyżej amatorski gimbal za 500zł i to w dodatku źle wykonany. Nawet z dopłatą bym tego nie kupił !!!!! :(

Widać, że ta cała firma to jedna wielka amatorka !!!

Mając go w rękach , wyceniliśmy go na 400zł max ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.