Skocz do zawartości

PŁOSZEWO-ZOFIA / Lubstów/


Rekomendowane odpowiedzi

To dziś sobie polataliśmy :D Ja miałem problem tylko z podejściem do klifu. Nawet moja masa mało mi pomogła ;)

Z rana było najpogodniej...SUPER...zmieniałem dodawałem balast na maxa  ale ślepia załzawione-  gile w nosie  u Ciebie na Starogrodzie  można schowac sie do lasu u mnie  wypizdziajewo...muszę kupic jakis wóz Drzymały... ;) ale było warto  ...wreszcie latanie jaki lubię  powtórka środa ..jutro deszcz  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwaliłem krzaczory  wyjalem   nie tknietego   toxika  ii GOOOO...!  polatałem bosko...ZAPRASZAM   PRZYJEZDZAJ...patrz na zachód odchylony na poludnie to prostopadły   I wschód...rownież  miejsca  dla modelarzy z całego swiata...!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

:lol: BAJA-BĄGO...na Płoszewie...takie warunki mogą być cały rok... :D IMG_1536.jpg

 
IMG_1537.jpg
 
IMG_1542.jpg
 
IMG_1543.jpg  Paweł.. a74  ...dzieki  za fotki z Pucharu Ślęzy=czekania w kolejce na parę minut latania...i szpanowania kto ma drozszy model..  a widziałeś w tej dziurze  na Rusku takie maki..  ?. :wub:  dziś latałem od 9-15 tej  ... :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.