Skocz do zawartości

Używane pakiety 3S


Elkojote
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zakupiłem kiedyś używane pakiety jeden  3S 1800 mAh Kokam drugi jakiś tam tez 3S i też 1800 . Jak je ładuje z balanserem wszystkie cele ładują się równo ale miałem kiedyś takie zdarzenie , pomimo że pakiet był naładowany po starcie lipo alarm zaczął zaraz piszczeć .Dziś z kolei świeżo naładowany kokam  zamontowałem do FunCuba , dwa razy próba na ziemi czy kreci (ciężko go było utrzymać silnik Emax 2815/07 około 400W ,śmigło 11x5,5, regulator Redox 40 A ) . W powietrzu przy zwrocie tak jak bym stracił z nim kontakt , spadł....., zero uszkodzeń nic się nie stało, gdy dotarłem do niego , próba sterów .. wszystko działa full gaz a tu niema ledwo się śmigiełko kręci . Miałem drugi pakiet wcześniej wspomniany i też świeżo naładowany zamontowałem max gaz znowu straszna siła drugi raz też, trzeci po ptokach , śmigło kreci się że tylko .Pakiety na złom ?? Coś z regulatorem ? Jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy pakiet wyrabia przy obciążeniu ??    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety umarły. Niby w nie wchodzi ale nie maja pojemności. Takie pakiety nadają się do zasilania oświetlenia a nie by na nich latać. Nauczka na przyszłość by nie kupować używanych pakietów

Marcin ma całkowitą rację też się kiedyś na takie połasiłem i poszły do utylizacji od tej pory używam tanich ale nowych :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One latały tylko w modelach szkoleniowych z podkładów pod panele silniki Emax 2822 i tak jak pisałem raz czy dwa razy zaraz po włożeniu alarm się odezwał i to pewnie był sygnał żeby ich nie pchać do FunCuba . Ok wielkie dzięki za diagnozę problemu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.