Skocz do zawartości

Pakiet 2S2P


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zawsze kupuję akumulatory 3S1P. Kolega poprosił o zakup pakietu 7,4V. Zakupiłem taki http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__32566__Turnigy_nano_tech_3000mAh_2S2P_20_40C_Lipo_Receiver_Pack_EU_warehouse_.html . Konkretnie to zmówienie było na pakiet o określonych wymiarach, jak największej pojemności, wysokim C i napięciu 7,4V. Nie zastanawiałem się nad "2P".  Skupiłem się głownie na wymiarach, pojemności, napięciu oraz C. Przewody zasilające przeoczyłem.  Po rozpakowaniu zobaczyłem, że z pakietu wychodzą cztery przewody zasilające z różnymi wtyczkami i dość  cienkimi przewodami.

Pytanie:

Czy bez szkody dla akumulatora przewody zasilające można połączyć w jednej wtyczce XT60. 

Czy takie połączenie nie będzie kolidowało przy ładowaniu ładowarką z balanserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się. Są to wysokoprądowe pakiety (20-40C). Będziesz tylko musiał zmienić wtyki. Kolegom pewnie pomyliło się z pakietami do nadajników (byłby napis LiPoTransmitter Pack.

 

Prąd je OK ale te cienkie przewody......  

Poza tym nie ma odpowiedzi czy można połączyć równolegle przewody zasilające i czy nie będie to kolidowało z ładowaniem balanserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.