Skocz do zawartości

webra 61 z pompą


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

mam takową i mały problem z regulacją czy do pompy potrzebny jest inny gażnik, bo w mojej jest gaźnik standart (słyszałem że powinien być gaźnik Dynamix czy jakoś tak) i nie chce się wkręcać na obroty :( bez pompy jest ok

 

i jeszcze jedno czy jeśli podłączona jest pompa to czy zbiornik podłączać do ciśnienia w tłumiku ew jeśli nie to jak rozwiązać odpowietrzenie zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pompą paliwa współpracuje dobrze Dynamix a jeszcze lepiej gażnik Perry pump przystosowany do zasilania z pompy.

Dokładnie masz to opisane na stronie http://www.perrypumps.com/Pump%20and%20Bypass%20System.pdf .

Odpowietrzenie zbiornika możesz zakończyć zaworem jednokierunkowym lub podłączyć do ciśnienia z tłumika / sprawdzony sposób /.

Jeżeli silnik dobrze pracuje na standardowym gażniku,to daj sobie spokój z pompą.

Ale jeżeli chcesz używać pompy to polecam tylko i wyłącznie gaznik Perry pump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.