Skocz do zawartości

Antek An-2 od morlockfamily


lukaszjb

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było :) Mam krótki filmik, jak lata AN, proszę wybaczyć jakośc ale dopiero się uczę stworzyć jakikolwiek film. W model się wlatałem wiem co go boli i co jest do poprawki. Poprawiłem wychylenia sterów wszystkie bez wyjątku na lotkach zwiększyłem to samo na kierunku, natomiast zmniejszyłem na wysokości, klapy pozostały bez zmian. Przesunąłem SC do przodu i rozwierciłem otwory na oś w kołach podwozia głownego, żeby wręcz nie kręciły się a latały troszeczkę na boki co poprawiło bardzo lądowanie i problemy z kapotażem. Zostało mi jedynie zwiększyć skłon gdyż model na wyższych obrotach ma nadal tendencję do zadzierania nosa do góry. Po tych zabiegach model lata makietowo, majestatycznie, lądowanie przy zachodzie słońca z włączonym oświetleniem piękna sprawa :) Brakuje tylko dźwięku i byłby jak prawdziwy. Desant skoczków też fajna sprawa z tym że model zachowuje się troszeczkę nerwowo z uwagi na chwilowy większy ciężar na ogonie, jak będę miał więcej materiału to także zrobie osobny film.

A tymczasem :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.