Skocz do zawartości

Witam wszystkich. Ma ktoś może symulator pod Viste POMOCY


spiderok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam na imie Andrzej mam 25 lat mieszkam na osiedlu różanka we wrocławiu. Niedawno jeden znajomy pokazał mi swoje filmiki na youtubie które kręcił latając. I tutaj powstał pomysł o którym myslałem od dziecka. Aż sam sie sobie dziwie ze szybciej na to nie wpadłem że, juz mnie stać na tą zabawe.

 

W piątek bede miał swojego własnego EASY GLIDERA Dlatego zapytam czy ma ktoś symulator który działał by na widows vista?? Zainstalowałem symulator o nazwie FMS

ale nie chce mi działać pod tym windowsem .

 

Słyszałem też różne opinie na temat nadajników jedni mówią że lepszy jest 35 MHZ bo ma lepszy zasięg a inni że 2,4 GHZ bo nie zakłuca. Ma ktoś moze dokładniejsze informacje na ten temat?

 

Dziekuje wszystkim z góry za odpowiedzi mam nadzieje ze mi pomogą

 

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jeden znajomy pokazał mi swoje filmiki na youtubie które kręcił latając.

No nie,moze sie okazac ze swiat jest maly i moze to byc Bartek albo Dj :)

Moze znajdziesz wiecej tych filmow tutaj

http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=69&sid=0cfccfac17eb5760f06cf0a1e82daaa5

 

Polatanie na symulatorze, dobra rzecz,Udanych lotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie to DJ. Polecił mi to forum i odpowiedz na pytanie uzyskałem natychmiastowo :)

Jano dzieki za rade FMS juz mi działa tylko szkoda ze bez textur tak kiepsko wygląda.

 

Ale jeden z uzytkowników forum wysłał mi aerofly za co mu wielkie dzieki bo programik wygląda efektownie. Niedawno nabyłem aparaturke a jeszcze dzis załatwie sobie kabelek i moge zacząć trenować.

 

 

POZDRAWIAM ANDRZEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie to DJ. Polecił mi to forum i odpowiedz na pytanie uzyskałem natychmiastowo

Jano dzieki za rade FMS juz mi działa tylko szkoda ze bez textur tak kiepsko wygląda.

 

Ale jeden z uzytkowników forum wysłał mi aerofly za co mu wielkie dzieki bo programik wygląda efektownie. Niedawno nabyłem aparaturke a jeszcze dzis załatwie sobie kabelek i moge zacząć trenować.

 

Czyli jest prawidlowo zawirusowany.Choroba rozwinie sie tak,ze wczesniej czy pozniej trafi do kliniki rc-cam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością masz Peter rację, na razie usilnie trenuje na symulatorze, ale pewnie już niedługo poszybuje swoim pierwszym modelem, oby z sukcesami, choć myśle, że jezeli nawet bez pierwszych powodzeń - to jest w takim wieku w którym tak łatwo sie nie rezygnuje - trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzieki dobroci Pana Marka moj model dzisiaj (w sumie wczoraj bo już po 12) został oblatany. Mój pierwszy lot również mam za sobą :rotfl: i nie wyszło mi źle :D miałem jeden... no może dwa momenty grozy ale szybko sytuacje uratował wspomniany instruktor :) Jeszcze pare godzin na symulatorze i chyba juz takich momentów uda mi sie unikać.

 

Dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.