Skocz do zawartości

Sprzedam telefon Lumia 535 - czarny


fotomichal

Rekomendowane odpowiedzi

Na świętego to Ty nie wyglądasz, ale taki jest zapis o Hyde Park-" nie obrażać królowej" :D Wiem ,że to forum modelarskie, do kuchennego bym się nie zapisał :) ,ale śledząc wpisy w tym dziale, to było tu chyba już wszystko. Motory ,samochody ,telefony, kilka zwierzaków itp. To jest właśnie wolność w Hyde Park i niech tak zostanie, jest to jakaś odskocznia od naszej pasji i nieraz można dobrze się pośmiać- choćby nawet z tego tematu :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego więc zgodna jest sprzedaż kemerki Mobius czy innego breloka w dziale giełda ? Tak samo przydatna modelarzowi jak wykrywacz metali combaciarzowi, który nie raz stracił godzinę czy dwie na odnalezienie tego urwanego w walce silnika ... Jednak kamerkę można a innych akcesorii już nie .. gdzie jakaś konsekwencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to dział Hyde Park czyli można o wszystkim... :) to może ktoś się zainteresuje.

 

Mam do sprzedania nowy telefon Microsoft Lumia 535 kolor czarny bez simlocka. na gwarancji itd.

 

jak ktoś jest chętny proszę pisać.

 

Pozdrawiam

Gdzie tu jest jakiekolwiek odniesienie do modelarstwa ?

Skasujcie to sobie lub bawcie się w dyskusje o związku z modelarstwem.

 

A jak ma już być dyskusja, o kasowaniu... lub cwanym powiązaniu z modelarstwem itp, to mogę wspomnieć o moim ogłoszeniu (również nie było żadnego odniesienia do modelarstwa, jedynie prośba o pomoc kolegów modelarzy w sytuacji katastrofy):

treść z pamięci "sytuacja awaryjna - sprzedam rybki - pękła mi rura w podłodze - zawaliła się podłoga pod połową domu - muszę szybko pozbyć się wielkiego akwarium z Malawi  bo szkoda mi ryb - remontu nie przeżyją"

Wtedy automatycznie ogłoszenie zostało skasowane - dziękuję i nie zapomnę "kolegom" modelarzom: adminowi i  moderatorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.