Skocz do zawartości

Lipole z ABC-RC


Frank29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1300 2S i 850 3S. 2S używałem mniej więcej od kwietnia do października do weekendowego latania, natomiast w wakacje czasem nawet 2 cykle dziennie. Co do pojemności nie mogę się wypowiedzieć, gdyż mam prostą ładowarkę. Nie spuchł, kilka mocniejszych kretów przeżył i jest cały. Za te pieniądze do prakflyerów mogę polecić. Jedyne co mnie dziwi to lekkie rozbalansowanie - zdarza się, że jedna cela po locie ma o ok. 0,15V mniej. Ma 3S mam podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto, ale pod warunkiem, że do dość spokojnego latania. 

Mam z ABC 3 rodzaje pakietów: 3s 3300, 4s s2600 i 4s 3300. Pierwsze wsadzałem do Cessny z FMS 1400, do spokojnego latania, wsadzałem do Mustanga z Durafly z reglem 35A, więc wytrzymywał wszystko, a parę razy wsadziłem nawet do Bixlera, który co prawda ciężki był jak cholera, ale śmigał ładnie. Pakiety służą mi do dziś, nie widać żadnego spuchnięcia, są jak nowe

4s 2600 już trochę spuchły. Napędzały Extra300 z Multiplexa, Corsaira i Wildcata z Lanxianga. Zdarzało się, że pod dużym obciążeniem bzyczek piszczał jak głupi. Podobnie z większymi pakietami 4s 3300, które potrafiły piszczeć już przy starcia Mustangiem z FMS 1400mm. Szybko się zestarzały, dziś je trzymam niemal wyłacznie do rekreacyjnego latania wspomnianym Mustangiem, wolnych przelotów nad lotniskiem z kamerką na pokładzie. Do szaleństw się nie nadaje. 

 

Reasumując - do trenerków będzie dobra. Do czegoś bardziej wymagającego już niekoniecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.