Skocz do zawartości

lama v4 tuning


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam zamiar kupić Lame v4 i chciałem już na wejściu ją stuningować więc chciałem się dowiedzieć czy można gdzieś kupić taką obudowę do lamy która wygląda jak np z raptora tu jest przykład http://pl.youtube.com/watch?v=YK7IZLb4TEE

ps niewiedziałem gdzie zrobic ten post jak coś to prosze o przeniesienie albo poproszenie mnie o to

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedługo będę wystawiał moją lekko stuningowaną (alu) na allegro. Moja obudowę ma starą firmową.

Obudowę raptoro-podobną można kupić na ebayu, ale wszystko (ogon, kabinka, mocowanie, płetwa) kosztuje razem coś pod 200 zeta. Przynajmniej pół roku temu tyle to kosztowało. Stwierdziłem że to jednak trochę za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
www.epheli.pl lepsze od tego forum - tu piszecie bzdury :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

ale mam dużo wiadomości z epheli i wiem więcej niż nie jeden z uczestników pogawędek na tym forum

 

na allegro są tanie modele - wiem bo sam kupilem lame v3

 

czemu usunięto mój post napisalem tylko ze to podróba

 

moze to wina 4in1

 

To są wszystkie twoje posty Mac... Ich treść mówi sama za siebie. Jeśli szczytem twojej wiedzy, jest poinformowanie środowiska, że na Allegro można kupić Lamę V3 i to taniej niż w sklepie, to wybacz, ale długa droga przed tobą... Bo jak na razie napisałeś same

... bzdury :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

Jeśli odpowiedzią na pytanie "gdzie kupić" jest konkretny adres i jest to dla ciebie bzdura, to może wyjaśnisz nam, ludziom pokornego serca, na czym polegaję nasze bzdury i gdzie popełniliśmy błąd, który tak bardzo ugodził twoje psyche i naraził na kolejne sesje psychoterapii?

Jesteśmy tego bardzo ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.