Skocz do zawartości

Kabriolin - niestety ten dzień nadszedł


freekamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co weekend latanie. Kilka lotów już odbyłem i ten miał być ostatni, więc przyszedł mi głupi pomysł, żeby polecieć nisko tuż nad trzcinami które rosną na końcu mojej działki gdzie jest rów z wodą. Pech chciał, że byłem za nisko i model musiał chyba się wplątać w trzcinę bo nagle pociągnęło go w dół, a że prędkość już spora i wysokość myślę, że około 2m to zanim się zorientowałem to już było za późno. Naprawy ruszyły pełną parą, model już w jednej całości jeszcze kilka wzmocnień ,oklejanie folią i znowu w górę. Link z felernego lotu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przed uderzeniem w ziemię wygląda jakby szedł w przechyle na prawy płat ... 

 

Niczego oprócz ziemi nie było, uderzył z dużą prędkością i kadłub pękł.

 

"Pech chciał, że byłem za nisko i model musiał chyba się wplątać w trzcinę bo nagle pociągnęło go w dół"

 

To było coś tam w końcu czy sama ziemia ?

 

Była ta brzoza czy nie ? ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tak pociągnęło go za prawe skrzydło, gdybyś zdążył odbić w lewą stronę i dać troszkę wysokości to mogłoby być ok, ale wiadomo, że kraksy muszą być, niestety. Dobrze, że nie wyszło do całkowitej ruiny modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.