Skocz do zawartości

RWD 5 by sahar


posejdon1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lekko mi się przesunęło i pierwsze były ciut za długie ale teraz jest równo. Brakuje mi pakietu (jeśli ktoś miałby nie potrzebny i mógłby wspomóc byłbym dozgonnie wdzięczny :) ), aparatura jest w drodze więc na Wielkanoc planuję go ulotnić. Nagram jakiś filmik. I mam nadzieje, że nie okaże się nielotem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie

 

Jeden kanal na silnik (i to tez jednoczesnie zasilanie)

Drugi na ster wysokosci

Trzeci na ster kierunki

Czwarty na lotki, ktore spinasz kablem Y i wpinasz w odbiornik.

 

Nie sugeruj sie kolejnoscia kanalow jaka podalem, poniewaz to jest tylko pogladowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najpierw chcę żeby latał, a potem zajmę się wyglądem. Nie chcę wydawać dużo pieniędzy na coś co do niczego się nie nadaje. Nie będę go malował bo zbytnio mi się to nie podoba. Sposób, który zastosuje niech zostanie niespo...yyyy...tajemnicą.. :D     


Zdjęcia nie są chyba potrzebne bo dużo się nie zmieniło. Pakiet mam Rhino 3c 2250mAh od jednego modelarza z forum, któremu serdecznie dziękuję-dał życie mojemu latadełku :) . LiPol waży 156g, silnik ma ciąg 750-800g więc spokojnie będę miał zapas ok 200g. Odbiornik D8R-II żeby było czego używać później. Z telemetrią bo nie chcę narobić szkód sąsiadom i rodzinie  ;) z powodu utraty zasięgu czy rozładowania się pakietu. (odbiornik 27g) Masa startowa ok 580g więc chyba nie jest źle :)


Gdyby ktoś miał niepotrzebne przedłużki do serw ok 30-40 cm i mógłby oddać byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.