Skocz do zawartości

Paczka z Włoch do Polski Extra 300L 2.6m,RV-6


RV4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy może ktoś z Was Kolegów orientuje się ile kosztuje przesyłka modelu z Włoch i Niemiec do Polski.Mam na oku dwa dosyć spore modele po 2,6m i ciekawi mnie jakie koszty są związane z przesyłką i czy jest to opłacalne mniej więcej.

 

Pozdrawiam.

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za prywatnymi kurierami. Często tak wysyłam cos z UK i niezależnie od wielkości paczki do masy 25 kg stała oplata około 80 zł w przeliczeniu.

 

Pozdrawiam !

Mógłbyś podać namiar na kuriera ,który za 80 zł podejmie się dostarczenia przesyłki ponadgabarytowej do krajów UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel. 00447843157423

 

Paczki w moim regionie (w UK) odbiera w czwartki około 18tej. Paczka ubezpieczona i dostajesz pokwitowanie. W zależności od regionu opłata może się wahać w okolicach 20 funtow. Ten sam kurier (siec) odbiera tez paczki w PL i wysyła do UK. Nie mam pojęcia czy obsługuje inne kraje. Dryndnij i daj znać co i jak, może się innym przyda. Wysylalem tez modele i wszystko docierało w całości.

 

EDIT:

 

Swoja droga w googlach znajdziesz mnóstwo takich kurierów ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga w googlach znajdziesz mnóstwo takich kurierów ..

Tak, mnóstwo ,tylko jak przychodzi co do czego to okazuje się że gabaryt za duży.

Po świętach zadzwonię pod numer ,który podałeś i napisze co był wart...

 

Paweł, z niemiec gabaryt dł.1,5metra to min. 22 ojro :)

Zdecydowałeś się na nowy model???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą mi dwa po głowie modele,ale ceny paczek do PL są kosmiczne.,bynajmniej z Niemiec.Zamawiałem w tym roku ponownie kabinę i owiewki do modelu to przesyłka wyszła drożej niż kabina i owiewki.Nawet nie chcę myśleć ile sobie niemiecki producent zażyczy sobie za wysłanie gabarytu powyżej 2m.Dlatego chyba kupie ponownie Robina tylko że dr 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

część skelpów z DE i AT ma 0 PLN za wysyłkę do PL powyżej 200 euro. Nawet 3m model dojedzie kurierem w 3 dni. Wystarczy czytać informacje na stronach....

 

Nie zamawiałem ale dodałem do koszyka i koszty były ZERO PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

część skelpów z DE i AT ma 0 PLN za wysyłkę do PL powyżej 200 euro. Nawet 3m model dojedzie kurierem w 3 dni. Wystarczy czytać informacje na stronach....

 

Nie zamawiałem ale dodałem do koszyka i koszty były ZERO PLN.

 

Kolego "Zero" w koszyku dostales z automatu,a z nim nie pogadasz.Zadzwon i zapytaj czy  paczke np, dl. 170cm tez dostaniesz za darmo.

Niektore firmy o tym nie informuja(wysylaja info po zamowieniu),ale wiekszosc tak.Wiele sklepow tutaj wysyla za "darmo" lub za niewiekie pieniadze,ale nigdy paczki ponadgabarytowe.Spedycja,zapakowanie i ubezpieczenie kosztuje.Takze w takich przypadkach nie tylko czytac info alle i pytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.