Skocz do zawartości

Turnigy 4x6S Lithium Polymer Battery Pack Charger


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czy ktoś używał takiej ładowarki ? Szukam jakiś opinii, Redox mi się sfajczył w zeszłym tygodniu i szukam czegoś na większą ilość pakietów w tym samym czasie ładowania.

 

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__11170__Turnigy_4x6S_Lithium_Polymer_Battery_Pack_Charger.html

 

Martwi mnie jedna opinia na HK :

 

"very bad product i have port 2 not working i Received it to day and when i test it the port 2 not working and keep give me (break down)"

 

.. może akurat tak trafił.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena atrakcyjna, jak padnie 1 port to masz jeszcze trzy. Ale czy trochę dziwne ze moc zasilacza zaczynają od 200W ?! 4 porty dla 4s to chyba troszkę mało. Wiem że to minimum ale uczciwiej powinni podać wiekszą moc .

ps wyświetlacz jak w starej dobrej

acucell :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Jerzy, że chyba celowo nie podali mocy. Ale nie ma tego złego, ta ładowarka ma mocniejszego brata 4x100W, ale już w innej cenie  :). Sam kiedyś się nad nią rozwodziłem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Czekam, aż pojawi się taka bez konieczności podłączania przewodów siłowych. Czasami taki kombajn przydaje się a rzadko odczuwam potrzebę naładowania pakietu 4Ah za 15 min . I żeby jeszcze miała zasilacz sieciowy....

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__42760__Turnigy_MEGA_400Wx2_Battery_Charger_Discharger_800W_EU_Warehouse_.html
Mam, używam i polecam.

 

Do praktycznie ciągłego latania potrzebujesz tylko 3 pakietów z prądem ładowania 5C i solidny akumulator w aucie ;)

 

Jerzy w mojej 16A przy 6S a poniżej 6S po 20A na kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.