Skocz do zawartości

Cięcie laserem....


Michał K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się zastanawiałem nad napisaniem o tym na forum... No ale po ostatnich 2 dniach stwierdziłem, że nie ma innego wyjścia..

 

Sprawa dotyczy oferty cięcia laserem która do niedawna wisiała w dziale Giełdy lub "Twój sklep-reklama za free". No więc do rzeczy:

 

Po wycięciu części skrzydeł do mojego modeliku smith miniplane na które czekałem grubo ponad 2 tygodnie postanowiłem jeszcze raz zamówić tym razem pozostałą część modelu. 

 

Zaufałem, że będzie już wszystko ok i zamówienie zostanie błyskawiczne zrealizowane po poście z dnia 22 lutego w temacie Planów łosia pod laser 

 

Panowie bardzo przepraszam za opóźnienie, które faktycznie jest.

Od jakiegoś czasu zmienił mi się harmonogram pracy i nie mam na co dzień dostępu do lasera. 

Od następnego tygodnia wszystko wraca do normy zaczynam pracować normalnie na rano, szukam też zastępstwa na tego typu sytuacje.

Maksymalnie do wtorku powinienem się obrobić z cięciem reszty i wysyłam paczki.

Pietka: Co do brakujących części to jutro jak wrócę do domu i odeśpię wysyłam ci informację co i jak z numerem paczki.

Michał K. Rano odpowiedziałem ci na wiadomość.

 

No i skontaktowałem się z Panem Filipem poprzez e-mail:

"

Dnia Piątek, 27 Marca 2015 08:21 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Zamawiam kuriera.

 

W dniu 24 marca 2015 19:59 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

Kiedy mogę spodziewać się przesyłki ?

 

 

Pozdrawiam

Michał K.

 

 

Dnia Czwartek, 19 Marca 2015 07:02 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Kasa dotarła, tnę to jutro z rana

 

W dniu 18 marca 2015 18:09 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

Witam.

 

Na jakim etapie jest zamówienie i czy przelew dotarł ? 

 

Pozdrawiam

 

Michał K. 

 

 

 

 

 

Dnia Niedziela, 15 Marca 2015 20:25 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Materiał 29zł

Cięcie 30zł

Wysyłka 15,40zł

Pozdrawiam

 

W dniu 12 marca 2015 21:20 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

 Witam.

 

Postanowiłem wyciąć pozostałą część modelu dlatego przesyłam kolejny plik dxf do wyceny.

 

Materiał:

Balso-sklejka 3mm

 

Wymiary formatki:

 

600x500 mm

 

Plik dxf w załączniku

 

Pozdrawiam

Michał K."

 

ostatnia wiadomość z 27 marca czyli tydzień po rzekomym wycięciu części. Zaniepokojony brakiem informacji skontaktowałem się z p. Filipem przed świętami w czwartek czyli 2 kwietnia z rozmowy wynikło, że paczka zostanie wysłana 3 kwietnia w piątek. I znowu cisza.... 8 kwietnia zaniepokojony zapytałem znów o losy mojej paczki. 9 kwietnia dostałem info, że z rana będąc w firmie sprawdzi co się dzieje. 13 kwietnia dalej nie dostałem informacji o paczce więc napisałem na e-mail kolejne pytanie i oczywiście cisza.. Postanowiłem znów się skontaktować telefonicznie 15 kwietnia i znowu historia się powtórzyła, miałem otrzymać telefon następnego dnia rano co nie nastąpiło więc zadzwoniłem i cisza.Dzisiaj czyli 17 kwietnia wykonałem kolejne telefony ale "Abonent czasowo niedostępny".... Jak dla mnie to totalne olewanie klienta. Może po tym poście coś się ruszy w temacie, bo nie mam zamiaru zgłaszać tej sprawy do wyższych instancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 miesiące temu...

Długo się zastanawiałem nad napisaniem o tym na forum... No ale po ostatnich 2 dniach stwierdziłem, że nie ma innego wyjścia..

 

Sprawa dotyczy oferty cięcia laserem która do niedawna wisiała w dziale Giełdy lub "Twój sklep-reklama za free". No więc do rzeczy:

 

Po wycięciu części skrzydeł do mojego modeliku smith miniplane na które czekałem grubo ponad 2 tygodnie postanowiłem jeszcze raz zamówić tym razem pozostałą część modelu. 

 

Zaufałem, że będzie już wszystko ok i zamówienie zostanie błyskawiczne zrealizowane po poście z dnia 22 lutego w temacie Planów łosia pod laser 

 

No i skontaktowałem się z Panem Filipem poprzez e-mail:

"

Dnia Piątek, 27 Marca 2015 08:21 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Zamawiam kuriera.

 

W dniu 24 marca 2015 19:59 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

Kiedy mogę spodziewać się przesyłki ?

 

 

Pozdrawiam

Michał K.

 

 

Dnia Czwartek, 19 Marca 2015 07:02 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Kasa dotarła, tnę to jutro z rana

 

W dniu 18 marca 2015 18:09 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

Witam.

 

Na jakim etapie jest zamówienie i czy przelew dotarł ? 

 

Pozdrawiam

 

Michał K. 

 

 

 

 

 

Dnia Niedziela, 15 Marca 2015 20:25 Filip P. <hobbycut@gmail.com> napisał(a)

Materiał 29zł

Cięcie 30zł

Wysyłka 15,40zł

Pozdrawiam

 

W dniu 12 marca 2015 21:20 użytkownik Michał K. <mkos.97@wp.pl> napisał:

 

 Witam.

 

Postanowiłem wyciąć pozostałą część modelu dlatego przesyłam kolejny plik dxf do wyceny.

 

Materiał:

Balso-sklejka 3mm

 

Wymiary formatki:

 

600x500 mm

 

Plik dxf w załączniku

 

Pozdrawiam

Michał K."

 

ostatnia wiadomość z 27 marca czyli tydzień po rzekomym wycięciu części. Zaniepokojony brakiem informacji skontaktowałem się z p. Filipem przed świętami w czwartek czyli 2 kwietnia z rozmowy wynikło, że paczka zostanie wysłana 3 kwietnia w piątek. I znowu cisza.... 8 kwietnia zaniepokojony zapytałem znów o losy mojej paczki. 9 kwietnia dostałem info, że z rana będąc w firmie sprawdzi co się dzieje. 13 kwietnia dalej nie dostałem informacji o paczce więc napisałem na e-mail kolejne pytanie i oczywiście cisza.. Postanowiłem znów się skontaktować telefonicznie 15 kwietnia i znowu historia się powtórzyła, miałem otrzymać telefon następnego dnia rano co nie nastąpiło więc zadzwoniłem i cisza.Dzisiaj czyli 17 kwietnia wykonałem kolejne telefony ale "Abonent czasowo niedostępny".... Jak dla mnie to totalne olewanie klienta. Może po tym poście coś się ruszy w temacie, bo nie mam zamiaru zgłaszać tej sprawy do wyższych instancji...

 

Cale szczescie, ze sprawa sie wyjasnila. Szacunek dla kolegi za post i przeprosiny w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.