Skocz do zawartości

Odstąpienie od umowy K/S - kupujący - firma.


bart07

Rekomendowane odpowiedzi

No i trafiło w końcu na mnie... 

 

Kupiłem przez portal aukcyjny sprzęt, który nie działa jak powinien. Miał mieć regulację płynną, a nie ma.

 

Sprzęt po 1 dniu pojechał spowrotem.  Niestety nie napisałem drukowanymi literami, że oczekuję wymiany na sprzęt sprawny, więc wysłali na reklamację. Reklamacja uznana już po 20 paru dniach. Dostałem nowy sprzęt. Objaw identyczny. Po 1 dniu odsyłam z żądaniem rozwiązania umowy. Sprzęt jedzie na serwis - wraca z informacją, że sprawny. Oczywiście "sprawny" ale bez możliwości regulacji (istotny parametr). 

 

Jak bym kupił jako "konsument" nie było by problemu. Niestety zakup na firmę. Jakie mogę użyć paragrafy/czynności dla skutecznego zerwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj jeszcze raz i przy 3 udokumentowanej naprawie masz (z tego co kojarzę) prawo zwrotu wartości towaru. Ja pamiętam ze tak kiedyś zrobiłem ale było to wieki temu

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.