Skocz do zawartości

Piper J-3 Cub 1:6


wojo94

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z modelem wymienionym w tytule. Model jest firmy SIG i jest w wersjii KIT. Mam prośbę czy może mi ktoś powiedzieć od czego zacząć? Zrobiłem model szybowca szkolnego i teraz dostałem piperka iiiiiiiiii......Czarna magia na modelarnie idę dopiero za tydzień a chciałbym coś porobić przy przyszłym modelu. A jutro pierwsza lekcja z latania modelem szybwca....No ale nie o nim teraz mowa.W pudełku jest pełno listewek oraz wycięte elementy z balsy i plan oraz inne części za co mam się zabrać i co jest najłatwiejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to był nie najlepszy wybór. Jeden z nich właśnie w skali 1/6 SIG ma wiele elementów nie wyciętych w balsie tylko wyrysowanych.

Najlepiej jak na razie zapoznasz sie z zestawem; wyjmij kazdą część z sprawdź na planie albo w spisie do czego ma być. W końcu plan zrobi sie czytelny. Zasadniczo budowę zaczyna sie od kadłuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.