Skocz do zawartości

Odbiorniki LEMON RX


jarek996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam ! 

 

 Mial ktos moze do czynienia z odbiornikami LEMON ?  Sa to odbiorniki kompatybilne ze SPEKTRUM i z tego co czytalem sprawuja sie lepiej jak ORANGE ( tak przynajmniej pisuja na zagranicznym forum ).

 Jesli ktos takowe posiada i uzywa prosilbym o jakies opinie z pierwszej reki.

 

Kupilem na razie 3 sztuki , mam "zbindowane" , ale w powietrzu jeszcze nie byly ( nie ze strachu , ale z braku czasu :-) ) Wykonanie perfekcyje i nie" smierdza" taniocha na pierwszy rzut oka ( choc to czasem jest mylace ; wyglad nie zawsze = jakosc ) 

 

Link do LEMONa : http://www.lemon-rx.com/shop/index.php?route=common/home

 

Nie sprowadzalem ich bezposrednio z Taiwanu , bo okazalo sie , ze maja dystrybutora w Szwecji i nie bardzo chcieli wyslac.  

Niestety paczki z Taiwanu sa u nas lekko opodatkowana oraz oVATowane , wiec wyszlo podobnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa , spisują się bardzo dobrze. W modelu 120cm rozpiętości wzbijałem się dosyć wysoko i nigdy nie było problemu.

 

 Jaki konkretnie masz ???

 

 Przesiadlem sie z Sanwy na Spektruma i poza jakimis dwoma starymi ( od starego DX 6 ) stwierdzam , ze nagle nie mam na czym latac  :(  , a jak wiadomo szybkie decyzje sa albo NAJLEPSZYMI decyzjami , albo NAJGORSZYMI ( tak mam z doswiadczen zyciowych ) .

 

 Jak zwykle najlepsza jest opinia uzytkownika , a nie strona producenta  ;)  Tak jak wspomnialem na TZW "zachodnich "  forach maja bardzo dobra opinie . 

 

 Ja mam dwie 8 i jedna mala 6 . Jak wszystko bedzie z nimi OK , to dokupie jeszcze kilka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki http://allegro.pl/odbiornik-dsm2-lemonrx-2-7g-i5317351487.html  , mam też Orange sześcio i siedmio kanałowe z satelitką i bez oraz  ar6100e z ABC RC po 35 zł . Na wszystkich odlatuje modelem 120 cm rozpiętości na taką odległość że dalej nie mam potrzeby lecieć bo już traci się orientacja jak model jest ustawiony . Jak do tej pory nie było żadnych problemow z każdym z nich.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.