Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze pierwszego sprzętu.


Michol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym zacząć zabawę, postanowiłem zacząć od helikopterów z napędem elektrycznym. Szukam modeli w pełni skompletowanych (mogę samodzielnie go złożyć) , niezbyt drogich ( do 400 - 500 zł), nie chciałbym aby ten helli był bardzo mały (gigantyczny też). Po moich wstępnych poszukiwania wybrałem jeden model niestety obawiam sie ze jest on za mały i nie spełni moich oczekiwań: szybkiego, zwrotnego, z możliwościa latania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

oto ten model:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=5070

 

Proszę o odpowiedz i porady.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wiecej kasy to radzilbym cos ze zminnym skokim lopat..Np Honey Bee..Ja kupilem go jako moj pierwszy heli i jestem bardzo zadowolony...Mozesz sie na nim nauczyc latac a takze potem swietnie sie bawic nawet w mala akrobacje :D Na poczatke warto zainwestowac w podwozie treningowe(chilem zaoszczedzic 15 zl i ni kupile a potem musielm wydac 25 na lopaty :roll: :oops: )Naprawde pomaga przy nauce..Dalej to nie wweiem bo sam jestem na etapie uczenia sie xD warto równierz pobawic sie na symulatorze.Mam nadzije ze cos pomoglem jak jakies pytania to pisz na moje gg.Expert nie jestem ale... :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honey Bee King 2 jest dobry na początek ale szkoda że jest szczotkowy silnik jak już to uzbieraj jeszcze 200zł i kup se Belt cp a jeśli nie to kupuj lame a potem coś ze zmiennym skokiem łopat ja tak robie kupuje sobie lamke i jak na niej się naucze latać to kupuje belt`a a później to T-rex 450 SE V2 pro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasma16 Wlasnie Honey Bee CP2 i king v2 sa z silnikiem szczotkowym...silnik BEZszczotkowy ma belt cp.. :) A to zeby kupic belata to macie racje ale kolega pisale ze za duzo pieniedzy na to nie ma a Honey Bee jest tanszy a tez dobry xD.Ja latam na sil szczotkowym jaki byl w zestawire i wylatem juz z 20 pakietow ze 2-3 razy rablem lopatami i wszystko wytrzymalo...tylo 1 raz wyminilem lopaty :roll: z 15 razy podwozie(jest do kitu na poczatek jak na moje ladoania..Musze kupic te tuningowe jak ktos wie gdzie sprzedaja te takie metyalowe mocne bardzo prosze o info :D )i taka czesc w glowicy co mi sie caly czas psuje xDPraktycznie po kazdym "mocniejszym ladowaniu" jest do wymiany...taki przegub tam w glowicy....Ta kulka sie urywa caly czas xD ale ogolnie heli jest super!!!jestem max zadowlony z jego kupna...Mam pewne zastrzezenia co do pakietu ale reszta jest ok :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.