Skocz do zawartości

Po co jest telewizja?


rafał .k

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zwróccie uwagę że bardzo duża liczba ludzi w różnym wieku nie ma żadnych zainteresowań, pomysłów, chęci rozwoju więc telewizja wypełnia im pustkę intelektualną i zapełnia nadwyżkę wolnego czasu !!!

No właśnie nie mają swojego życia i żyją problemami innych !dlatego tyle badziewia typu 'dlaczego zabrałeś mi nocnik ! lub przywalę  ci czymś ciężkim i zobaczymy! robią takie programy po to żeby zahipnotyzować społeczeństwo ! Tylko czy my musimy się na to godzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzić ? Kto Cie zmusza do oglądania ?

Wiesz co to czas antenowy? Ramówka itp. To jest coś na co powołuje się taki patafian na którego ja trafiłem w tvp. A chodziło mi oto że zamiast puszczać byle co mogli by w tym czasie puścić coś wartościowego prawdziwego, bo czas antenowy z gumy nie jest ! i na to właśnie niemożna się godzić .No ale do tego trzeba się wysilić coś zrobić ,a to już chyba za dużo jak na marnego redaktorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam NC + !!! ....

Nagrywarka fajna rzecz. Też na początku korzystałem, ale z biegiem czasu przestałem nadążać z oglądaniem nagranych programów. Inna sprawa, że to mi też unaoczniło, że gdybym chciał obejrzeć wszystko co mnie "interesuje", to naprawdę 5-6g/dziennie przed szklanym ekranikiem murowane.

"Interesuje" jest w cudzysłowie, bo zacząłem też przyglądać się temu swojemu zainteresowaniu. Gdy zorientowałem się, że bliżej mu do zwykłej ciekawości, mogłem na relaksie zrezygnować z 90% nagrań.

Potem to cholerne RC zaczęło mnie tak pochłaniać, że TV poszła totalnie w odstawkę. Impulsem stał się jeden z drugim program z udziałem dyskutujących polityków i chyba jakiś odcinek wiadomości z reportażami o co bardziej efektownych przypadkach śmierci i masakr z całego świata (żebym, jako człowiek światły, miał obraz tego co "się na świecie dzieje"). Brrr!

Now, I'm free :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokację? co myślisz że ja jakiś ruski agent jestem ? palnąłem coś i poprawiłem

 

Może zbyt agresywnie napisałem, ale z manipulacji się nie wywiniesz bo edytowales ten sam post ze 3 razy w zależności od potrzeb jak dyskusja się dalej toczyła.

Tak Kolego Jacku. Radio może mieć i ma "bardzo długiego RYJA". Na szczęście nie jest to moje i nigdy nie było, radio. W autku mam na stałe nastawioną "trójkę".

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego Jacku. Radio może mieć i ma "bardzo długiego RYJA". Na szczęście nie jest to moje i nigdy nie było, radio. W autku mam na stałe nastawioną "trójkę".

 

Czyli nadajemy na tych samych falach :-)  

...ale ja tylko w modelarni bo w aucie lubię słyszeć silnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem nic przeczytać i nie szukaj dziury w całym ,i nie rozumiem o co ci chodzi ? czy my teraz budujemy prom kosmiczny czy jakieś instrukcję czy prawo piszemy  ?Nic nie robię specjalnie bo nie mam złych intencji .Chodzi mi oto że płacimy abonament ,jak ty nie wiem bo piszesz chyba z zagranicy i na pewno za Polską telewizją nie płacisz ,a ja tak . I pytanie dotyczyło naszych oddziałów TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w PL na urlopie, place zarówno za Cyfrowy Polsat jak i TV Licensing w UK i nie czepiam się takich pierdol jak Ty i absolutnie nie szukam dziury w całym a jak juz edytujesz Swoje wiadomości to zaznacz opcje by było to dla innych widoczne lub napisz EDIT: by nie dochodziło do takich dwuznacznych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem taki biegły w tych sprawach .Więc nie miałem świadomości że robię coś nie tak ,A dyskusja skierowała się mimochodem w inną stronę jeżeli ktoś przeze mnie poczuł się urażony lub zniesmaczony Przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja między chłopem, wójtem a plebanem... Czy jak to tam było? Kolego Jacku! Obawiam się, ze jednak nadajemy na zupełnie innych falach. Po pierwsze, wydaje mi się, z dużą dozą prawdopodobieństwa, że nadal nie wiesz, co to za radio , co ma "Ryja" - długaśnego zresztą i ksenofobicznie przewstrętnego. Po drugie, to, ze mam nastawioną "trójkę"' , wcale nie świadczy, że jej słucham podczas jazdy. Słucham raczej, czy nie jedzie na sygnale pojazd uprzywilejowany, lub też, czy nie trąbią na mnie inni kierowcy, bo jadę, jak ta c...pa. Po trzecie wreszcie: silnika to ja słucham, kiedy odpalę któryś z moich 4 T , zamontowanych na którymś z moich modeli. Głos pracy motorka w moim autku powinien zawsze być jak najspokojniejszy i nigdy nie przekraczać minimum na danym biegu.

 

Jednak doskonale się rozumiemy, może troszkę źle się wyraziłem, z tym ''ryjem'' to był tylko żart, ale doskonale wiem o co chodzi,

 

Jestem przeciwny słuchaniu muzyki w słuchawkach jako pieszy (potem taki przed maskę wyskoczy) oraz pirackiej jeździe, a mruczenie v6 (i nie tylko) na wolnych (czyt. odpowiednich) obrotach może nie jest tak piękne jak nasze modelarskie 4T, Przecież mamy wiedzieć co na drodze się dzieje i nic nie powinno w tym przeszkadzać! 

Po trecie mam wstręt do ''wyjących'' silników - przecież skrzynia jest po o by tego uniknąć 

 

Jednak radio to co innego niż TV, więcej treści choć mniej obrazu, i może dlatego nie przeszkadza w dłubaniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.