Skocz do zawartości

LazyBee - depron slow flyer


japim

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik - dzwonek 2408-21T - śmigło 8x4. Regulator 15A Hobbyking. Dwa serwa 9g (TP, HXT900 - wszystko jedno jakie), Na pakiecie 1300 3S Zippy Compact (masa do lotu 650g) lata to ponad 25 minut na 15% gazu - aż do znudzenia... Próbowałem trochę poszaleć - co widać w niektórych miejscach na filmie - ale jakoś nie jest do tego stworzona. Mam bardzo duży skłon silnika w dół a przy pełnym gazie i tak widać co się dzieje - jakby model był stworzony do latania tylko z jedną jedyną prędkością - spacerową...

 

Mam plany w Corelu - ale nie rozrysowane w 100% - powiedzmy w 90% - ale do budowy modelu wystarczą.

Klejona była na hot gluta (większość spoin + zawiasy sterów) oraz na dragona do styropianu.

 

Popstrykam fotki i jednak zrobię relację... może w przyszły weekend.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niebieska wyszła dosyć ciężko i silnik słabiutki mam w niej , natomiast druga dużo mniejsza i lżejsza ma nadmiar mocy i naprawdę można nią poszaleć jak i wyhamować prawie do zera :)  Wyciąłem kawałek filmu z testów przyspieszenia . 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.