Skocz do zawartości

zakłócenia na k.64


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniłem kwarce na kanał 68. Dzisiaj wylatałem 1 pakiet ok 20min. I nic :jupi:

Latałem wysoko, daleko, nisko. Wszędzie gdzie się dało i wzrok pozwalał. Na razie pomogło.

 

Jutro jeśli pogoda dopisze sprawdzę jeszcze odbiornik Hiteca 8-kanałowy z podwójna przemianą. Mam nadzieję, że się znowu nie roczaruję.

 

 

Sławekmod: "Nie masz w okolicy stacji radiowej nadającej na 105,1 MHz lub w pobliżu tej częstotliwości?"

 

Stacji radiowej nie mam w okolicy. Na 105,2 jest Zetka.

Na jakiej częstotliwości może być internet bezprzewodowy :?: , bo sąsiedzi maja porozkładane anteny na dachach.

 

Dzięki wszyskim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Internet działa przeważnie na 2,4GHz, a nie zapominajmy że radiofonia stereo zajmuje dość szerokie pasmo częstotliwości.Wystarczy odstroić analogowy odbiornik radiofoniczny o kilkadziesiąt kiloherców w górę i w dół i widać jakiej szerokości to pasmo jest.Więc możesz tu mieć problem z zakłóceniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.