Skocz do zawartości

Zestaw "końcówek" do szlifierki.


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Czy ktoś może mi polecić warty zakupienia zestaw końcówek, frezków, tarcz tnących i całej reszty do szlifierki (biedronkowa typu dremelka). Obecną mam lekko zdekompletowaną, część już się zużyła a szykuję się na sezon i właśnie szukając odpowiedniej tarczki doszedłem do wniosku, że trzeba uzupełnić braki.

 

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam !

 

Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą Mariuszu zgodzę ... wciąż mi ponad 50% zostało z oryginalnego zestawu. W sumie to potrzebuję wiele brakujących bądź zużytych "na wczoraj" i z lenistwa szukałem zestawu, ale może z rana coś skompletuję i na środę przyjdą. W zasadzie potrzebuję sporo tarczek tnących, ściernych, ale nowymi uchwytami też nie pogardzę bo obecne muszę ze 4 razy dokręcać podczas jednego cięcia choćby 10 cm sklejki (tak się wyrobiły). Dzięki za sugestię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "oryginalne" szczotki łysieją? Mam zestaw akcesoriów z Lidla i akurat szczotki się rozpadły po jednym kontakcie z przedmiotem... Bardzo nie lubię pracy tym narzędziem i, na szczęście, zawsze ubieram maskę. Druty miałem wbite w całym ubraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kacper ja sugeruję Tobie zakup końcówki pod konkretne zastosowanie ! Ja swoich z zestawu prze 3 lata w 50 % nie używałem natomiast tarcze , 2 rodzaje frezów i kaminie kilkakrotnie uzupełnieniem.

 

Zgadzam się w 100%, lepiej dokupić końcówki, które są przez Ciebie używane. Nie warto kupować końcówek słabej jakości, długo na nich nie popracujesz.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.