Skocz do zawartości

Docieranie O.S. Max 46 LA


ojdas

Rekomendowane odpowiedzi

Ojdas - jak na 33 lata to palnąłeś idiotyczną sugestię. Myślisz, że wiele osób podających jak docierać silnik przeoczyło taki szczegoł jak śmigło??? To tak naturalne, że ze śmigłem - że brak mi porównania jak bardzo jest to naturalne. U mnie OS 46LA pracowal ze śmigłem APC 12,73x3,25 czy jakoś tak i na takim docierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oczywiście ze ze smigłem. Tez mam 46 la, podczas docierania wypaliłem 2 zbiorniki paliwa. Jak dotąd bez zastrzeżeń pracuje, latam juz (dopiero) 3 sezon na tym silniku. Podstawą jest nie dopuścić do przegrzania czyli max mieszanki. Jest to moj pierwszy silnik i ciężko mi porównywać, może popełniłem jakiś błąd podczaas docierania. Osobiście jestem zadowolony z mojego os maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rozpocząłem docieranie silnika i tak sie zastanawiam, wypaliłem hmm ze 3 zbiorniki i teraz jaka powinna być temperatura silnika sprawdzając ręka?

 

Hmmmm... temperatura? tego nie wiem ale moj os po 3 zbiornikach docierania byl juz w powietrzu. Do dzis działa bez problemu, lata 3 sezon. 80/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.