Jump to content

Wiosenna termika


Recommended Posts

Posted
Peter, polatałbyś gdzieś indziej, tu już znamy każdy metr kwadratowy terenu.

 

Dobrze.

Nastepny filmik bedzie nad zamkiem :)

Ale takim x :?: prywatnym,z RR na podworku i czterema dobermanami przy kutej bramie wjazdowej (wielkosci malej kamienicy.

Jak mi tam spadnie model,nie ma szans na jego odzyskanie.

Moze byc ?

Posted

Jak spadnie na teren zamku to będzie przynajmniej film z gardła dobermana :lol2:

Posted

Albo jakiś niski przelot nad sforą psów. :D Sam latam wielokrotnie w tym samym miejscu, ale ta plama rzeczywiście szpeci. Weż czysty spirytus i delikatnie przemyj. Uratujesz resztę filmów.

edit:

Oczywiście nie latałem w tym samym miejscu co Ty :oops:

Posted

Zrobilem 30 mil,pieknie mnie obszczekaly pieski,ale filmu nie bedzie.

Po prostu w promieniu 2 km wszystko jest ,,prajwet''

A wyladowac tym bardziej nie ma gdzie,wszedzie ploty,zasieki,murki.

Jak jest laczka,to z koleji na niej kon za milion funtow a obok security w krzakach.

Co za kraina...

Ale za to obiektyw mam lustro :D

Doloze tutaj krociutki filmik-bez plamy :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.