Skocz do zawartości

Futaba 9 cap


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod

Miron , my wszyscy (prawie wszyscy) to rozumiemy, temat dotyczył F9 więc Sebastian niepotrzebnie zaczął tu udowadniać swoje racje.Ja odpuszczam już udzielanie się w tym temacie, nie ma sensu się kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

to zmienmy forme dyskusji nie tak "agresywna" wymiana zdan tylko wypisujecie za ca ja cenicie a za co ja nie lubice oczywiscie chce usłyszec informacje o jr9xII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nie było mx-16 więc ludzie kupowali to co było najlepsze na rynku

 

ale się ubawiłem.... :rotfl: :rotfl: :crazy: :crazy:

Teraz jest MX16, a ludzie nadal kupują to co najlepsze na rynku...

 

napewno więcej osób skusiło by się na JR MX-16s niż na futabe 9cap

 

to kwestia recesji... najwięcej osób skusiłoby się zapewne na zebr,ę sanwa dash i hitec'a.

 

mx16s posiada w menu prawie wszystkie funkcje które posiadaja radia z dużo wyższych półek

 

"prawie" robi wielką różnicę...

FF6 też posiada prawie wszystkie funkcje radyjek z wyższej półki...

Ma D/R, reversy, drążki, wyswietlacz, antenkę... :rotfl:

 

Nie będe dokładnie opisywac co ma mx-16 a czego nie ma futaba 9cap bo jeżeli sie pomyle to znów posypia się komentarze

 

Napisz proszę...

Skup się jednak i zrób to porządnie... wtedy nie "posypia się komentarze"...

 

P.S. Przez moje ręce podczas ponad 23 lat (EDIT: 26 LAT) modelarstwa RC przeszło wiele radyjek od pilota2 przez żółte variopropy, webry sanwy,JR'y Futaby itd.. i nigdy nie twierdziłem że posiadam najlepsze radio (jak Sebastian)...

Rozumiem, że przez tyle czasu byłeś przekonany że masz radio z górnej półki... Aż... tu... nagle... Okazało się że masz sprzęt wart tyle ile kosztuje... :lol2: Wierzę, że kiedy juz otrząśniesz się z szoku (choc trauma zapewne pozostanie) przyznasz się do błędu i uznasz wyższośc FF9 nad MX16... wtedy napisz mi PW,a ja sprzedam Ci moją FF9CAP super - zamówiłem FG12 po co mi 2 radia...

 

BEZ OBRAZY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplutko sie robi,to i ja dorzuce do piecyka.

Jako laik,mialem mx-12,pozniej pozniej futabe 6 ,jakiegos JR (to chyba ta sama stajnia tylko znaczki inne)

a pozniej FF 9.I wybralem wlasnie to radio.Dlaczego ?

Po pierwsze nie ma wrecz idiotycznego programowania.

A po drugie.... po prostu nie spadaja mi modele na tym radiu,a i inne rx dzialaja co najmniej dobrze.To pierwsze wrazenie,jako dyletanta.

Po drugie,jesli farbka odlazi,bo tak tez jest u mnie (to wina paliwa i slonca) to jest to naprawde argument na nie :devil:

Choc z drugiej strony,przed zakupem,pstrykajac JR9 ponad godzine w sklepie,doszedlem do wniosku ze Futaba ma jakos bardziej po ludzku zrobione menu,gdzie po kilku sekundach juz wiem o co chodzi.

 

Ani jedno ani drugie,ale majac kazde,wybralem Futabe,bo nie stac mnie na uciekajace modele.I to jest argument za FF9.

 

Teraz zapytam-kto z Was lata JR9 ponad 2 km na nieorginalnym rx ? :devil: ?

A chyba osiagi,parametry powinny byc przedmiotem wyboru a nie rolka czy bajer na ekranie ?.Tak mysle,ale moge sie mylic,nie majac zaklocen,czarnych dziur czy innych magicznych przyczyn do kupna nowego modelu z powodu znaczka JR.

 

Ponoc na JR tez lataja daleko.Osobiscie jednak nie stwierdzilem tego faktu.Znani mi latacze

nie uzywaja JR,mimo ze ,,lepsze'' , co potwierdza statystyka klubu.Na 90 tx tylko 7 JR,reszta to padaczka Futaby.No ale Anglia to dziwny kraj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko dodac ze na nowej FF9 tuz po zakupie robiac test zasiegu oddalilem sie od modelu na 100 metrow :P z antena kompletnie zamknieta (odbiornik 149DP PCM 1024) z pelna kontrola nad modelem.

 

Dalej nie szedlem bo sie zmeczylem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.