Jump to content

Recommended Posts

beta, bixler, easy star, itp. Przejrzyj forum, takich pytań jak Twoje już kilka było.

beta, bixler, easy star, itp. Przejrzyj forum, takich pytań jak Twoje już kilka było.

Raczej za tą kwotę będzie trudno , chyba że ma już aparaturę i pakiety.

Bez przesady... skompletowanie nawet nowego bixlera w okolicach tej sumy jest możliwe, tym bardziej możliwym byłoby zakupienie czegoś używanego w tej kwocie.

Kupując w HK zmieściłby się w niecałych 100$ wraz z przesyłką, do wyboru AXN, Bixler, Walrus.
Na początek wystarczyłoby proste radio, których sporo na aukcjach - można je wyrwać za 5 dyszek, czasem mniej.

Poza tym gdyby chłopak poczynił pierwsze kroki i zakupiłby np. bixlera, nawet gołego znalazłoby się sporo osób na forum, które wspomogły by go wyposażeniem do tego modelu.

Trochę cierpliwości, optymizmu... i wiary w innych ludzi i można latać :)

Wstrzymaj się dzień lub dwa. Jakiś czas temu budowałem koledze model szybowca do nauki latania, wyciąłem wtedy 2 sztuki. Jeżeli znajdę wszystkie elementy do złożenia tego modelu to złożę Ci go i oddam po cenie balsy. Dokupisz sobie wyposażenie i będziesz latał :) i jeszcze trochę kasy zostanie Ci na ładowarkę.

Jeśli chcesz... oczywiście :)

post-14694-0-64421900-1434654850.jpg

rozpiętość tego modeliku to prawie 150cm, sterowany 2 kanałami i napędzany był silnikiem CF2822.

• Upvote 2

Wstrzymaj się dzień lub dwa. Jakiś czas temu budowałem koledze model szybowca do nauki latania, wyciąłem wtedy 2 sztuki. Jeżeli znajdę wszystkie elementy do złożenia tego modelu to złożę Ci go i oddam po cenie balsy. Dokupisz sobie wyposażenie i będziesz latał :) i jeszcze trochę kasy zostanie Ci na ładowarkę.

Jeśli chcesz... oczywiście :)

attachicon.gifszybolek.jpg

rozpiętość tego modeliku to prawie 150cm, sterowany 2 kanałami i napędzany był silnikiem CF2822.

podaj moze linka do planow

nie ma linka... i planów chyba też już nie mam. Sam to rozrysowywałem w 3D a później przenosiłem na balsę, ale było to już jakieś 3 lata temu i w ferworze walki pliki poginęły... albo nie potrafię ich teraz znaleźć :)

Jeżeli znajdę wszystkie elementy z drugiego egzemplarza to najwyżej mogę formatki skopiować.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By modelarzpoczatkujacy
      Witam podsyłam spis lotnisk modelarskich w Polsce pewnie nie wszystkie
       https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zc2dEhguXox8.kP05LdhJXdRI

• By modelarzpoczatkujacy
      witam nadszedł czas kupna pierwszego modelu kupna lub budowy (jak budowa to coś super prostego) i co mam  wybrać najlepiej dokładne linki wolał bym kupić ponieważ mam mało czasu (piknik modelarski chodzież) budżet 400-500 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.