Skocz do zawartości

Kupie zestaw do RC-CAM


Ja-Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie poszukuje sprawdzonego zestawu .Silnie mnie naszlo na filmy z powietrza-latanie w goglach rowniez lecz nie koniecznie.Interesuje mnie zakup na terenieRP ,bo nie umiem kupowac za granica!OK koniec osmieszania,jesli ktos ma cos takiego to niech da znac.Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
koniec osmieszania,jesli ktos ma cos takiego to niech da znac.

Tu nie lapie o co chodzi ?

 

Witam Cie Jacku.

To miejsce jest znacznie lepsze,bo moga skorzystac z tej wiedzy takze inni,a jest ich coraz wiecej.

Ponoc kilku z Nas tak zaraza :)

 

Zakup na terenie RP bedzie mozliwy.Juz powstal taki sklep,towary juz plyna,jada i leca

 

http://uav.home.pl/sklep/index.php

 

Jesli chodzi o filmowanie czy fotki, w tej chwili moge powiedziec ze zakladanie tradycyjnego systemu ,czyli kamerka ccd to juz traci myszka.Ani jakosc ani cena nie jest adekwatna i atrakcyjna do wartosci dobrej, zaznaczam dobrej kamerki ccd- typu aparat foto.

Ja proponuje,zanim zaopatrzysz sie w gogle,radio,nadajnik,bo sa to dosc duze koszty na poczatek,zacznij od np. aparatu.

Ja tak robilem.Jakosc znacznie lepsza niz z kamerki ccd (tej miniaturowej.

Ja po kilku testach/porazkach,znalazlem najtansza alternatywe.Pentax E 35 , koszt ok 280zl.

Mozna go uzyc potem do latania w goglach,zapisuje film na karte.Wada sa jednak gabaryty i waga.Dosc dlugo z nim latalem,jedno powiem,jest dobry pancerny.

To jesli chodzi o calkowity poczatek.

 

Jest jeszcze kwestia modelu-udzwig.

Tu nie mamy zadnych informacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote="Peter"]

koniec osmieszania,jesli ktos ma cos takiego to niech da znac.

Tu nie lapie o co chodzi ? To proste jest XXI wiek a tu czlowiek nie umie robic zakupow za granica! Link do sklepu cenny-tyle ze brak jeszcze zestawow!Bede sledzil pilnie jego rozwoj!Aparat w modelu to juz bylo,teraz chce wiecej lepiej itd.Udzwig-no coz dopasuje samolot do sprzetu to nie problem-podobno Polak potrafi!Ciesze sie ze powstal taki sklep gdzie bedzie mozna kupic zestaw i nie trzeba szukac po kawalku.Pozdro Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie lapie o co chodzi ? To proste jest XXI wiek a tu czlowiek nie umie robic zakupow za granica!

Nie przejmuj sie ,ja rok temu zalozylem specjanie Vise aby takie zakupy zrobic.

 

Sklepik zyje dopiero kilka dni,wiec dajmy mu troche okrzepnac.A zestawy kompleksowe beda,na pewno.Takie jak ja lubie-wlozyc baterie i dziala

Aparat w modelu to juz bylo,

A gdzie filmy ???

 

Czyli jaka decyzja czekamy czy rozwijamy ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie filmow brak -bo to bylo panie ty moj jakies 20 lat temu!Aparat kompaktowy z filmem,a nie karta pamieci -takie wtedy byly.Temat nalezy rozwijac a najlepiej sklep-juz dostalem wiadomosc od wlasciciela sklepu!Pewnie niedlugo bedziemy handlowac!!!!!!!Brawo! Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

miałem podobny problem bo nieposiadam karty kredytowej

skorzystałem z czegoś innego a mianowicie przelew między kątami

trzeba sie dowiedzieć o numer kąta swift banku i wszystkie dane kosztuje to 50 zł w ing

i zajmuje 6 dni ale szczęsliwi czasu nie liczą

a propo 14 wyszła paczka ze stanów z moim wyczekanym zestawem

filmy już niebawem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noan, a nie prościej założyć sobie bewzimienna karte VISA przedpłaconą, np. taka jaką w ofercie ma ING Bank Śląski ?

 

Ja takie cudo posiadam, karta ma swoje własne konto, na które wpłacasz tyle pieniędzy ile akurat potrzebujesz do zrealizowania transakcji.

To co zostanie po zakupach, możesz w każdej chwili przelać spowrotem na swoje główne konto, tak, że żaden hacker nie jest w stanie narobić ci tutaj szkód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to paranoja ale nie

nie dokońca wieże w technike która zabezpiecza moje pieniądze

przelwew jest przelew jeden raz, niewiem kiedy i czy wogóle bedzie drugi tego typu

pozatym za karte i konto trzeba płacić może jest szybciej ale koszty porównywalne

jednakże nie słyszałem o takim sposobie i wygląda na porządnny może kiedyś bedzie naprawde potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sposob na karte przedplacona juz komus tutaj polecalem i to najsensowniejszy sposob.

koszt kart niewielki, teraz masz wplatomaty przy bankach wiec wkladasz karte, zasilasz z banknotu, robisz przelew i po klopocie :)

a jak ci ktos, nie daj boze, ukradnie resztki (bo np. roznice kursowe) to ile tego moze ukrasc? 2-5 pln? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za karte płacisz tylko w momencie wydania, to sa grosze, maks chyba 20 zł !!! Za to konto nie płacisz nic (cho chyba i tak mało w porównaniu do każdej opłaty ok 50 zł za każdy przelew za granice !!!)

 

Poza tym nie wiedziałem sklepu np. w USA, byś mógł płacić przelewem z banku !!! Wszystkie sklepy dokonują płatności albo poprzez podanie nr kart VISA, lub poprzez system PayPal.

 

Ja płace poprzez Paypala i za nic na świecie nie zmieniłbym na inny sposób płatności !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyglada na to ze w najblzszym czasie dolacze do grona posiadaczy kamerek w modelach,a stanie sie to dzieki koledzeIRC.Obiecal mi sprzedac zestaw nadajnik,odbiornik i kamerke.Sprowokowany przez Petera zmocowlem Sonego S60 za pomoca tasmy samoprzylepnej do swojego Falkona-ciezko mu bylo ale poradzil!Efekt jest w postaci filmiku na ktorym widac chmury i cos tam na ziemi-czsami.Rozmiar tej radosnej tworczosci to ok31kb.Chwalic sie tym nie ma sensu,a tak przy okazji pradzcie jak zamiescic filmik tak krok po kroku-prosze.Pozdro Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze w najblzszym czasie dolacze do grona posiadaczy kamerek w modelach,a stanie sie to dzieki koledzeIRC.Obiecal mi sprzedac zestaw nadajnik,odbiornik i kamerke.

No to ruch w ineteresie jest,ale czym to nagrasz ?

Efekt jest w postaci filmiku na ktorym widac chmury i cos tam na ziemi-czsami.

No to dawaj taki jest,prosto z karty na Vimeo lub You Tube.

Do obrobki Windows Movie Maker,masz go juz w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to bycFTV- 2,4GHz 500mWAudio/Video tranmitter odbiornik 2,4GHz standart receiver kamerka Kx191. Puki co to jeszcze nie nagrywam boi sprzetu oczekuje wciagu 2 tygodni.To co nagralem aparatem jest malo ciekawe,pogoda byla pod psem,a i jak pisalem widac wiecej chmor niz czegos innego.Jak sie poprawie to napewno zamieszcze swoje dokonania. No jednak dla cierpliwych i wyrozumialych link do arcydziela :wink: http://pl.youtube.com/watch?v=-pgcYGRK360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obejrzałem sobie ten filmik: moviestar w pogoni za moviestar`em I Bardzo mi się podoba takie latanie na żywo :D Tylko problem z resztą odwieczny problem pieniądze na tej stronie co wysłał PETER mają ciekawe produkty jest tam folder "zestawy" ale jest w nim 0 produktów i moje pytanko czy ktoś może wie czy bedę w tym sklepie takie zestawy?? Znalazłem za granicą taki zestaw który ma już wszytko łacznie z googlami, nagrywarką, kablami,kamerką,itd. za 399€ tutaj ale nie chcę kupować zza granicy no to będą te zestawy czy nie?? i w jakiej cenie mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na dotarcie sprzetu FPV postanowilem zaczac budowe platformy.Moj wybor padl na Twin Stara II-mialem kiedys pierwsza wersje tego modelu i spisywala sie super.Poniewaz teraz ma wozic troche sprzetu no i postep nastapil w dziedzinie napedow postanowilem zastosowac silniki bezszczotkowe. Zestawienie wyposazenia 2x Ray C2836/08,2x regler Pulso DL33A ,2x2250mAh/11,1V,oraz smigielka 3-lopatowe 8x6.Coby model byl dobrze widoczny bedzie malowany farbami Styro Colours.Jak uda mi sie juz cos zlozyc to umieszcze fotki-lece sie lepic!!!!! :lol: Jacek URL=http://imageshack.us]obraz145jv1.jpg[/url]

obraz146fo4.jpg

http://img361.i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.