Skocz do zawartości

Kupie zestaw do RC-CAM


Ja-Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak źle Peter, lataliśmy z Ircem na tym sprzęcie w Katowicach nad lotniskiem Muchowiec, Irc miał na tym zestawie ok 1km zasięgu i nie było tak źle !!!

Ale wiadomo, antena patch bardzo polepsza odbiór, eliminuje praktycznie całkowicie zakłocienia i znacząco zwiększa zasięg....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mysle ze niepotrzebnie straszycie Jacka ! bo on będzie latał w zasięgu wzroku , poprostu będzie sterował normalnie modelem, a nie przez okulary - bo narazie ich nie posiada.

A zestaw ten w zasięgu wzroku działa wyśmienicie, ba nawet ciut dalej

o to film na zestawie 1000 mw i tym samym odbiorniku ,

 

 

( Jacek ma 500mw ) ale podobno to bez różnicy - zresztą tez mi sie tak wydaje bo jak widze odległości na jakich na tym nadajniku robi Killerus to jest elegancja francja :)

, a modelem dalej niz 300 m nie odlecisz patrząc z ziemi.

 

 

Fakt jest taki ze przy standardowej antenie w odbiorniku są zakłócenia nad głową i na wysokościach wiekszych niz 300 m pojawia się lekkie śnieżenie,

 

więc wniosek jest taki: Antena panelowa to podstawa ale wtedy gdy sie ma Okularki i lata FPV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stalo sie dzis oblatalem TwinstaraII jako platformeFPV!Wymiana napedu na bezszczotkowy dodala wigoru,a jednoczesnie sprawila niespodzianke.Pomimo zastosowania identycznych regulatorow PulsoDL 33A okazalo sie ze odcinaja zasilanie w roznym czasie!!!!Nie umiem sobie z tym poradzic.Filmiku niestety nie mam bo brak jeszcze nagrywarki,latalem w zasiegu wzroku i nie bylo zadnych oroblemow z jakoscoa przekazu-syn sledzil moje poczynania na TV 14cali. :D Zamieszcza pare fotek jak upchnolem sprzet w modelu. URL=http://imageshack.us]obraz175zk8.jpg[/url] obraz176eq5.jpg

obraz176eq5.233602cc44.jpg obraz178lo3.jpg A to platforma w calej okazalosci.Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie.

 

Chcę pokombinować z kamerą w modelu RC, ale zdziwiła mnie bardzo jedna kwestia:

 

film na zestawie 1000 mw i tym samym odbiorniku ,

 

( Jacek ma 500mw ) ale podobno to bez różnicy

 

Czy te nadajniki 1000mW są dostępne w Polsce? Z tego co się orientuję (a orientuję się trochę) dopuszczalna norma bez zezwolenia to 200 mW dla częstotliwości 2..4 GHz. Jeżeli takie nadajniki dostępne są w Polsce proszę o link, z chęcią zakupię kolosa (w linku na pierwszej stronie nadajniki tylko 10mW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Peter, Killerus a wy latacie na jednej Patchowej czy z dwoma i diversity ??

Ja latałem na standardowych co prawda na 900 mHz moze ze 400 metrów od siebie i jakoś się dało co prawda troche śnieżyło ;)

 

Jacek tak przy okazji moja reklama ;) mam do sprzedanai gogle w dziale obok jest ogłoszenie - magazyn rc-cam ;) sorki za to ale jakoś tak może akurat Ciebie to zainteresuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chodzi mi o to ze 125$ to kosztuje nadajnik/odbiornik 500mw 2.4 z rangevideo. Badz w Polsce 400zl za 1.2ghz w Twoim wypadku (bo latasz na 2.4).

 

Do tego nalezy jeszcze posiadac:

kamerke bądź aparat z wyjsciem AV-OUT

laptopa z grabberem (za 60zl) bądź telewizor ktory mozna zabrac na lotnisko i w jakis sposob zasilic czyli np jakis lcd 7" za 200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.