Skocz do zawartości

Kamera z Symy x5c w modelu x5sw


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do uzytkownikow Symy

Sam posiadam Symę x5sw, lecz jakos filmow jest kiepska. Przy ogladaniu filmow z Symy x5c, ktora zapisuje nagrania na karcie pamieci (zamiast przesylac je przez wifi, gdzie mozemy je ogladac i zapisywac na telefonie majac syme x5sw) zauwazylem ze jakosc jest wyraznie wyzsza. Chcialbym sobie zatem kupić samą kamerkę od x5c, żeby miec na zmianę kiedy nie bedzie mi zalezalo na fpv, tylko na odrobine lepszej jakosci. Czy ta kamerka bedzie funkcjonowala z Symą x5sw i aparaturą. Czy da sie ja uruchomic inaczej niz zdalnie. Przycisk na aparaturze, ktory normalnie odpowiada za zdalne włączanie kamery sluzy w x5sw do czegos innego (jakas malo przydatna funkcja zmiany predkosci, ktora raczej srednio dziala). Obawiam się więc o to czy bede mogl korzystac z tej kamery.

Dzieki za odpowiedz!!!

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpowiedz cie nie zadowoli ale daj sobie spokój z tą badziewną kamerką od x5c ,jeśli chcesz nagrywać to zainwestuj w Mobiusa z ebay, wydasz kasę raz a kamerkę będziesz w przyszłości mógł podpiąć do każdego sprzętu. 

Jakoś nagrań o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odpowiedz cie nie zadowoli ale daj sobie spokój z tą badziewną kamerką od x5c ,jeśli chcesz nagrywać to zainwestuj w Mobiusa z ebay, wydasz kasę raz a kamerkę będziesz w przyszłości mógł podpiąć do każdego sprzętu. 

Jakoś nagrań o niebo lepsza.

 

 

I można ją dodatkowo wykozystać jako  FPV też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.